Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 178 $
Expedia.com578 $
Priceline575 $
Travelocity578 $
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν φανταστική.Η ηρεμια κ η χαλάρωση που σου προσφέρει το ηλιοβασίλεμα από το ξενοδοχείο είναι μοναδική. Το δωμάτιο καθαρό και μεγάλο. Η θέα από το δωμάτιο απλά φανταστική. Οι υπηρεσίες παρά την κατάσταση ήταν μοναδικές.(Από το πρωινό μέχρι τα είδη μπάνιου και τις πετσέτες στην πισίνα)

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, LafatzisK
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μία καταπληκτική τοποθεσία. Έχει πολύ καλή θέα στην καλντέρα και στο ηλιοβασίλεμα όχι μόνο από την πισίνα, αλλά και από τις βεράντες των δωματίων. Είναι και κοντά στο αεροδρόμιο και επίσης έχει πρόσβαση με αυτοκίνητο. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και φιλόξενο. Επίσης έχει πολύ ησυχία. Θα ήθελα να έχει διακόπτες για το φως δίπλα στο κρεβάτι χωρίς να χρειάζεται να σηκωθεί κανείς. Νομίζω ότι του λείπει και κάτι για να απλώνει και να στεγνώνει κανείς τα μαγιό και τις πετσέτες.

Ευχαριστούμε, Αντιγόνη Μ
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο ήταν σε όλα καταπληκτικό.Το δωμάτιο πεντακάθαρο,η πισίνα στο μπαλκόνι μας ,το μπάνιο και το κρεβάτι όλα πολύ όμορφα.Η θέα υπέροχη.Το πρωινό τέλειο.Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.Θα ήθελα να έχω την δυνατότητα να μείνουμε επιπλέον μέρες.

Ευχαριστούμε, spyross37
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Απλά εξαιρετικό! Το προσωπικό ευγενεστατο πάντα διαθέσιμο για ότι χρειαστούμε, μας οργάνωσαν και βόλτα με καταμαράν το οποίο ήταν τέλειο! Η θεά τέλεια και το φαγητό ,επίσης πανέμορφη πισίνα, θα το ξαναεπισκεφθω σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Frank_bakatsias
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2019

Ονειρικό μέρος ονειρικό ξενοδοχείο όλοι είναι άψογοι.αξιζει η θέα το εστιατόριο τα πάντα ήταν τέλεια.σας το συστήνω ανεπιφύλακτα για διακοπές ξεκούρασης ησυχίας και ηρεμίας.αξιζει όλα τα λεφτά του.......

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Christos V
Ο/η Panagiotis K, Διευθυντής του Petit Palace Suites Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2019
Μετάφραση Google

Dear Guest,

We appreciate your feedback and are humbled by your kind accolades.

Everyday we make it our personal concern to providing you the best and we commit ourselves in giving you a holiday to remember forever.

We look forward to seeing you on your next trip.

Best Regards,

Kyritsis Panos