“Μέτριο προς καλο”

Tabasco
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία σε διεθνή και κλασικά πιάτα..φιλικό προσωπικό
Αγαπημένο πιάτο: μπιφτέκι γεμιστό με tabasco

Ευχαριστούμε, Christina R

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε και φάγαμε γτ είχαμε ακούσει από ντόπιους πολύ καλά λογια. Δυστυχώς εμεινα τελείως απογοητευμένη και από την ποιότητα του φαγητού και από το προσωπικό. Τους έλεγες ένα ευχαριστώ την ώρα που σου έφερναν κάτι από την παραγγελία σου και δεν άκουσες να σου απαντησουν ένα παρακαλώ ή ένα καλή όρεξη και αφού σταματήσαμε να τρώμε μας ρώτησαν αν τελειώσαμε για να μαζέψουν τα πιάτα μας και χωρίς να ζητήσουμε το λογαριασμό μας τον έφεραν.. Αν ήθελαν να φύγουμε με τη μπουκιά στο στόμα απλά μπορούσαν να μας πουν πως δεν σερβίρουμε σήμερα.. Ένα μαγαζί που δεν προτείνω καθόλου.. Λυπάμαι πολύ..!

Ευχαριστούμε, Marousa89
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018

Ειναι ενα αρκετα ωραιο μαγαζι και εχει αρκετα νοστιμα φαγητα. Η πιτσα ειναι πολυ ακριβη αμα την παραγγειλεις εκει απο να την παρεις delivery η take away.

Ευχαριστούμε, Giorgos P
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2018

Μαγαζι που εχει αποπιτσα μεχρι ψαρια κ μπριζολα δεν μπορει να εχει κ την καλυτερη ποιοτητα φαγητου...

Ευχαριστούμε, halkideos13
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό το εστιατόριο είναι από τα καλύτερα που έχω πάει στην ζωή μου και άμα είναι να πάω σε ένα από ο λα θα πάω στο ταμπασκο είναι το καλύτερο παιδιά καλιδουλια

Ευχαριστούμε, Βαγγελης Σ

Tabasco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη
Καμάρι, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη
Καρτεράδος, Σαντορίνη

Σαντορίνη, Κυκλάδες
Φηρά, Σαντορίνη

Tabasco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!