“☆☆☆☆☆”

Tabasco
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό το εστιατόριο είναι από τα καλύτερα που έχω πάει στην ζωή μου και άμα είναι να πάω σε ένα από ο λα θα πάω στο ταμπασκο είναι το καλύτερο παιδιά καλιδουλια

Ευχαριστούμε, Βαγγελης Σ

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλές μερίδες ποσοτικά, όσα πήραμε ήταν νόστιμα και περιποιημένα, ίσως λίγο τσιμπημένα για τα δεδομένα. Γενικά μείναμε ικανοποιημενοι.

Ευχαριστούμε, Aggel L
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

2η φορα στην Σαντορινη και 2η φορα στο Tabasco .Μπορει η τοποθεσια να μην ειναι αυτο που η Σαντορινη προσφερει συνηθως αλλα σιγουρα δν θα σας απογοητευσει. Πολυ ωραια πιτσα σαλατα και μακαροναδες!! Ο σερβιτορος ηταν ευγενικος κ μας βοηθησε στις επιλογες. Οι τιμες νορμαλ. Θα ξαναπαω και 3η φορα!!

1  Ευχαριστούμε, sotiriadiak
Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί με πολύ καλή πίτσα. Επίσης μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τις σαλάτες και τα γλυκά που πήραμε. Το σέρβις ήταν γρήγορο και ευγενικό. Οι τιμές ήταν λίγο υψηλές αν και το περιμέναμε λόγω τοποθεσίας.

1  Ευχαριστούμε, Antonia A
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιος και φιλικος χωρος με αψογη εξυπηρετηση. Ππλυ ωραια πιτσα σε ικανοποιητικη τιμη. Παρακολουθησαμε και ποδοσφαιρικο αγωνα

1  Ευχαριστούμε, demis k

Tabasco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη
Καμάρι, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη
Καρτεράδος, Σαντορίνη

Σαντορίνη, Κυκλάδες
Φηρά, Σαντορίνη

Tabasco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!