“Αρκετά καλό”

Tabasco
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί με πολύ καλή πίτσα. Επίσης μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τις σαλάτες και τα γλυκά που πήραμε. Το σέρβις ήταν γρήγορο και ευγενικό. Οι τιμές ήταν λίγο υψηλές αν και το περιμέναμε λόγω τοποθεσίας.

1  Ευχαριστούμε, Antonia A

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιος και φιλικος χωρος με αψογη εξυπηρετηση. Ππλυ ωραια πιτσα σε ικανοποιητικη τιμη. Παρακολουθησαμε και ποδοσφαιρικο αγωνα

1  Ευχαριστούμε, demis k
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Πολυ ωραια πιτσα και ζυμαρικα, ομορφος χωρος και φυσιολογικες τιμες για Σαντορινη! Μεγαλες σαλατες και νοστιμες!

Ευχαριστούμε, Giorgos P
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε διαφορες πίτσες, σπέσιαλ, καρμπονάρα, μπρούκλιν, φορμάτζο. Όλες υπέροχες και χωρίς λάδια το φύλλο!!!
Σκορδοψωμο με τυρί, το οποιο ηταν αρκετά καλό και σε εμφανηση πίτσας.
Το πιο ωραιο όμως που αξίζει όλοι να το πάρετε είναι το φύλλο κρούστας με φέτα, μέλι και σουσαμι. Αυτό νομίζω είναι το καλύτερο «πίατο»!!!! Σίγουρα θα ξαναπάω έστω και αν παω μόνο για το φύλλο κρούστας με φέτα, μέλι και σουσάμι!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Iliana P
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017

Να ξεκινήσουμε από τα καλά.Η πίτσα γίγας που πήραμε ήταν πραγματικα γίγας και ήταν υπεροχη.Οπως και σιζαρ σαλατα αλλά και η καρμποναρα φουρνου που παραγγειλαμε.Γενικά δεν έχουμε κανένα παράπονο από το φαγητό.Τα προβλήματα άρχισαν όταν ζητήσαμε το λογαριασμό.Προς εκπληξή μας είδαμε ότι μας είχαν χρεώσει 8 ευρώ παραπάνω.Κάναμε νόημα στο σερβιτόρο.Μας είδε αλλά δεν κουνήθηκε.Κοιταγόταν στον καθρέφτη κι εφτιαχνε τα μαλιά του.Μάταια προσπαθησαμε να τραβήξουμε την προσοχή του.Αύτος όμως απτόητος χτενιζότανε.Με τα πολλά ήρθε βαριεστημένα και με υφος βαρύ μας ρώτησε τι έγινε.Του εξηγήσαμε και τότε μας εξήγησε νευριασμένος οτί υπάρχει ένα μικρό κουτακι στον κατάλογο που εξήγει ότι η γίγας πιτσα ειναι 8 ευρω πιο ακριβη απο την αναγραφόμενη τιμη και οτι ήταν δικό μας λάθος που δεν το είδαμε.Όντως υπήρχε αλλά ήταν αδύνατο να το προσέξεις αν δεν γνώριζες.Τέτοιες συμπεριφορές ακυρώνουν όποια καλή προσπάθεια γίνεται στην κουζίνα.

Ευχαριστούμε, jorge f

Tabasco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη
Καμάρι, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη
Καρτεράδος, Σαντορίνη

Σαντορίνη, Κυκλάδες
Φηρά, Σαντορίνη

Tabasco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!