“πιτσα και μακαρονια”

Tabasco
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017

Δεν μπορώ να πω πως ξετρελαθήκαμε με τις γεύσεις των πιάτων του! Επίσης η εξυπηρέτηση θα μπορούσε να είναι σίγουρα πολύ πιο ευγενικη!

Ευχαριστούμε, ioannavrotsou

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017

Προς τον ιδιοκτητη .

Πραγματικά συγνωμη για την κριτικη μου .
Ειμαι ενας αρκετα συχνος πελατης του μαγαζιου και θα ηθελα να θιξω καποια παραπονα μου.

1) Οποτε καλω ουτε ενας δεν μου εχει πει tabasco παρακαλω. Ακους συνεχεια τον ιδιο ανθρωπο να λεει ναι. ( Συγνωμη κιολας αλλα δεν ειμαστε φιλοι) .
Επισης ακους αρκετα συχνα μπινελικια απο μεσα, και σε αντιμετοπιζουν με αδοιαφορεια.

2) Αρκετα συχνα κανετε λαθοι σε παραγγελειες.

3) Οι πλειοψηφια του προσωπικου σας δεν εχει τροπους .

4) Το οτι καθυστερείτε ας το δικαιολογήσω .

1  Ευχαριστούμε, Zaneta K
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ καλό, ποιοτικό και ποσοτικό φαγητό! Τιμές προσιτές για Σαντορίνη! Μας άρεσε πάρα πολύ! Το συστήνω.

1  Ευχαριστούμε, BISO-LIL
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το χειρότερο φαγητό που έχω φάει στην ζωή μου ....και μας το έφεραν μετά από μια ώρα ..φάτε άλλου σίγουρα θα είναι καλύτερα !!!!!

Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό εστιατόριο για το είδος του! Μεγάλες πλούσιες σαλάτες και κυρίως πιάτα. Πολύ δυνατή ότι pizza κι αν διαλέξετε. Ωραίο ζυμάρι, πολλά υλικά. Μόνο μειονέκτημα το σερβις...

Ευχαριστούμε, Nikolaos A

Tabasco: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη
Καμάρι, Σαντορίνη

Καρτεράδος, Σαντορίνη
Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Σαντορίνη, Κυκλάδες
Φηρά, Σαντορίνη

Tabasco: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!