Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com341 $
Hotels.com341 $
Priceline341 $
eDreams341 $
CheapTickets341 $
Travelocity341 $
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη επιλογη με θεα καλντερα! Ανετα δωματια εξυπηρετικο προσωπικο, καλο πρωινο βοηθησε πολυ να περασουμε ομορφα! Θεα φανταστικη! Λιγες μερες που περασαμε θα μας μεινουν αξεχαστες! Τιμες για καλντερα καλες!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, jorgos74
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο ξενοδοχείο με απίστευτη θέα ,το προσωπικό του πολύ ευγενικό ,άξιζε τα λεφτά του . Η θέα από το μπαλκόνι ήταν πολύ ωραία .Το villa Irini βρίσκεται πολύ κοντά στο λιμάνι .Εχει κοντά σούπερ μάρκετ ,καφετέριες ,εστιατόρια και ότι χρειάζεστε .

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Bleranda S
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2016

Φοβερή εξυπηρέτηση, καθαριότητα άψογη, ευγενέστατο προσωπικό, φοβερή υποδοχή. Η θέα είναι καταπληκτική. Το ψυγείο μας το γέμιζαν κάθε μέρα. Μας έφερναν γάλα, κέικ και άλλα πολλά και γενικά ότι ζητούσαμε. Αλλαγή πετσετών και σεντονιών καθημερινά! φοβερό ξενοδοχείο το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο 1 είναι το καλύτερο, έχει θέα κσι τα φηρά μαζί με όλη την καλντέρα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
2  Ευχαριστούμε, rozeg2016
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2016

Από που να αρχίσω; Θέα; Καθαριότητα; Εξυπηρέτηση; όλα τέλεια μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και με χαρά θα ξαναπηγαίναμε. Πάρα πολύ ωραία χρώματα και ιδιαίτερα στο μπάνιο η διακόσμηση είχε κάτι το πολύ γραφικό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, Tidanari
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2015

Τα λογια ειναι λιγα μπροστα σ αυτο που αντικρυσαμε με το που φτασαμε στο villa irini! Μειναμε 4 βράδια και δεν θελαμε να φυγουμε. Η θεα στην καλντερα απλα μαγευτικη, δεν περιγράφεται, το δωματιο πεντακαθαρο, οι ιδιοκτητες πολυ φιλοξενοι και ευγενικοι. Το συστηνουμε ανεπιφύλακτα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι αν ξαναβρεθούμε στη Σαντορίνη θα προτιμησουμε να μείνουμε και πάλι εκεί!

Παναγιώτης- Ελένη, Θεσσαλονίκη

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014