“Εξαιρετικό”

Σελήνη
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω λόγια !! Εξαιρετικό φαγητό, υπέροχος χώρος που εμπνέει ηρεμία και τα παιδιά όλα με ευγένεια και χαμόγελο σε εξυπηρετούν !!! Μια εμπειρία μοναδική!! Σας Ευχαριστουμε !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Kiki P

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία και πραγματικά φοβερό φαγητό σε έναν πολύ όμορφο χώρο! Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό, διακριτικό και άκρως εξυπηρετικό. Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ps_martha
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορέσαμε να κρίνουμε το εστιατόριο αφού από λάθος χειρισμό δικό τους , δεν είχαν κάνει κράτηση και δεν μας έβαλαν στο μαγαζί , χωρίς ούτε καν να μπουν στον κόπο να μας κλείσουν για άλλη μέρα , απίστευτος ερασιτεχνισμός !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
2  Ευχαριστούμε, anastasiosc66
Ο/η Selene R, General Manager του Σελήνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ anastasiosc66,

Καταρχήν θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας.
Παράλληλα, θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι οι παρατηρήσεις σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη προκειμένου να βελτιώσουμε τις λειτουργίες μας.
Ελπίζουμε ότι θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο μέλλον και να σας προσφέρουμε μια εμπειρία που αντικατοπτρίζει πραγματικά τη φιλοσοφία μας.
Για οτιδήποτε χρειαστείτε παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου απευθείας στο info@selene.gr.

Βασίλης Οικονομίδης

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό δείπνο! Για μένα το καλύτερο μέχρι τώρα! Number 1! Ο chef Bottrini έχει κάνει ασυναγώνιστη προσπάθεια! Δημιουργικότητα, πρωτοτυπία, τέλειοι συνδυασμοί που διεγείρουν τους γευστικούς κάλυκες! Η sommelieur Κατερίνα πάρα πολύ διαβασμένη και ο Γιώργος στο service άψογος στην παρουσίαση των πιάτων και δημιούργησε αμέσως διακριτικό, φιλικο κλίμα! Μόνο ΜΠΡΑΒΟ!!! Άλλο επίπεδο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _P1157UH
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο υπάρχει στο νησί για δείπνο! Η υψηλή γαστρονομία σε συνδιάσμο με τις γεύσεις του τόπου και τις υφές των πιάτων σε μαγεύουν. Το προσωπικό άψογο με πλήρη ενημέρωση-γνώση για ότι σου σερβίρουν. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Μπραβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, steliosnikolidakis

Σελήνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη
Οία, Σαντορίνη

Έξω Γωνιά, Φηρά
Ημεροβίγλι, Σαντορίνη

Σελήνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!