Vio.com
604 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εξυπηρέτηση από τον Αλέξανδρο ο οποίος ήταν χαμογελαστός και ευγενικός !
Το πρωινό που προσφέρει είναι πλούσιο και γευστικότατο !
Απίστευτη θέα καθώς μπορείς να δεις όλη την Οια !
Ήσυχο και ήρεμο περιβάλλον !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, iwanna_ma
Ο/η George_Filippidis, Γενικός Διευθυντής του Andronis Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2019

Καλημέρα σας,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια για το πρωϊνό του ξενοδοχείου μας, καθώς και για την εξυπηρέτηση του Αλέξανδρου και της ομάδας του εστιατορίου.

Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον!

Γιώργος Σκρέτης

Η κριτική έγινε: 22 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Θα μπορούσα με δυο λέξεις να πω ότι το ξεναδοχειο είναι τέλειο αλλά για να το καταλάβετε ξεκινώ από το καλοσωρισμα από την ευγένεια του προσωπικού από την άψογη εξυπηρέτηση. Συνεχειζουμε στις εγκαταστάσεις πραγματικά πέντε αστέρων με χώρους εσωτερικούς και εξωτερικούς όπου νιώθεις πραγματικά αυτό που ήρθες να απολαύσεις δηλαδή την ιδιωτικότητα και την χαλάρωση το service τέλειο Ο συνδυασμός πρωινού και θεάς προς το ηφαίστειο όλα τα λεφτά πέρασα υπέροχα οποίος το επιλέξει θα καταλάβει όλα αυτά που λέω

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, yachtpalmyra
Ο/η GeorgeF2562, Γενικός Διευθυντής του Andronis Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Απριλίου 2019

Kαλησπέρα σας από την όμορφη Σαντορίνη,

Σας ευχαριστούμε ειλικρινά που επιλέξατε να διαμείνετε στο boutique ξενοδοχείο μας!

Ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενούμε και θα χαρούμε ακόμη περισσότερο να σας ξαναδούμε στο σύντομο μέλλον!

Γιώργος Φιλιππίδης

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2018

σουίτα - τέλεια (μεγάλοι χώροι, υπέροχη διακόσμηση, μπάνιο ? απίστευτο ! ξεκουράζει ηρεμεί, γοητεύει)
πρωινό - τέλειο (ποικιλία, ποιότητα, ταχύτητα, φαντασία)
προσωπικό - τέλειο (ευγενέστατοι, φιλικότατοι, οικείοι)
τί άλλο να πω ?

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Daphne S
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και μείναμε μόνο δυο μέρες το ευχαριστηθήκαμε στο έπακρο! Μείναμε στο δωμάτιο Μενέλαου το οποίο είχε ένα τεράστιο μπαλκόνι και ασύλληπτη θέα! Ο Γιώργος ο υπεύθυνος του ξενοδοχείου μας βοήθησε να εξερευνήσουμε το νησί και μας έκανε και τις κρατήσεις των εστιατορίων! Το φαγητό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου καθώς και το πρωινό ήταν εξαιρετικά! Ελπίζω να μπορέσουμε να το επισκεφτούμε ξανα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Panossim
Ο/η George_Filippidis, Γενικός Διευθυντής του Andronis Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ κ Πάνο,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε αυτό το όμορφο σχόλιο!

Το να διαβάζουμε ότι μαζί μας περάσατε τις αξέχαστες διακοπές είναι ένα μεγάλο δώρο για εμάς και πραγματικά ανυπομονούμε να σας ξανακαλωσορίσουμε στο Andronis Boutique Hotel.

Θερμούς Χαιρετισμούς,

Γιώργος Φιλιππίδης
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2015

Διαμονή-εμπειρία. Ό,τι και να πει κανείς είναι λίγο.. Εξαιρετικές παροχές ανωτάτου επιπέδου, θέα και τοποθεσία που κόβουν την ανάσα, εξυπηρέτηση και προσωπικό που ξεπερνούν τα αναμενόμενα πλαίσια ενός 5άστερου θέρετρου. Συνιστώ ανεπιφύλακτα ένα δείπνο, καθώς η κουζίνα είναι καταπληκτική και το όλο περιβάλλον προσδίδει μια μαγεία που δε πρέπει να χάσετε. A++.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, Christos F