766 €
Αθήνα, Ελλάδα
Perfection
Κριτική για: Andronis Arcadia Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 22 Οκτ 2023
Η απόλυτη εμπειρία σε απίστευτα σωστό και ποιοτικό χώρο διαμονής εξαιρετική όλοι στο ξενοδοχείο , δεν έχω λόγια και ευχαριστώ για την μοναδική εμπειρία που μου δόθηκε σε αυτό το μοναδικό ξενοδοχείο , ότι και να πω είναι λίγο, απλά perfect
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
944 €
  • travelup.com
    1.195 €
Οία: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα φανταστικό ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ με μοναδικη θεα στη μεριά ΤΗΣ ΟΙΑΣ.Έχει υπέροχες πισίνες και είναι καθαρές που είναι πολύ βασικό.Εξαιρετικά εστιατορια,πολύ ευγενικό προσωπικό.Άνετο πάρκινγκ .ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!
Δεν μπορώ να βρω κάτι να μην μας άρεσε!!
Πολλά συγχαρητήρια σε όσους δουλεύουν εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, mariagge80
Ο/η Georgios Georgousis, General Manager του Andronis Arcadia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ επισκεπτη,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε και τα σχόλια που δώσατε.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να διαβάσουμε ότι απολαύσατε τις παροχές και τις προσφερομενες υπηρεσιες.

Τέλος, σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Andronis Arcadia και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα ξανά κοντά μας.

Με εκτιμηση,

Η κριτική έγινε: 31 Μαρτίου 2023

ΤΕΛΕΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ. ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΟΥ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΣΩ ΣΤΗΝ ΟΙΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΩ. ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Adventure374030
Ο/η Georgios Georgousis, General Manager του Andronis Arcadia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2023

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Andronis Arcadia και που γράψατε αυτή τη λεπτομερή κριτική σχετικά με την εμπειρία σας.

Με χαρά διαβάσαμε ότι απολαύσατε, το προσωπικό,τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας ξανά στο μέλλον.

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη διαμονή που είχαμε ποτέ ! Απ τη καθαριότητα , απ το τοπίο , την ευγένεια , αμεσότητα , γεύσεις ;;; Πρόθυμοι να σε βοηθήσουν και πλήρη ενημέρωση για όσα μπορούμε να δούμε !! Ήταν όλα υπέροχα !!! Θα ξανά επισκεφτούμε τα ξενοδοχεία σας σύντομα !!! Ευχαριστούμε και μπράβο σε όλους σας !!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, E9461QH_
Ο/η Georgios Giourtzidis, General Manager του Andronis Arcadia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητή Κατερίνα,

Χαίρετε από τη μαγευτική Σαντορίνη και σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε μια τόσο όμορφη κρητική για το Andronis Arcadia. Είμαστε ειλικρινα πολύ χαρούμενοι που η διαμονή σας εδώ μαζί μας ήταν μια ευχάριστη εμπειρία! Θα μεταφέρουμε τα καλά σας λόγια στην υπόλοιπη ομάδα του Andronis Arcadia καθώς σίγουρα αυτό θα αποτελέσει επιπλέον κίνητρο για να συνεχίσουν την εξαιρετική δουλεία!

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2021

νομιζω οτι πραγματικα ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για να μεινει καποιος και να απολαυση τα παντα . το πρωσοπικο!! το φαγητο! το τοπιο!!!!!!!!!! .ητο προσωπικο ηταν με χαμογελα και παντα προθημο για καθε τι που ζητουσαμε , η καθαριοτητα ηταν 2 φορες την ημερα κατι που δεν το εχω ξανα δει ποτε μου . νιμιζω οτι ειναι σε αλλο επιπεδο αυτο το ξενοδοχειο .μπραβο σας. θα ξαναερθουμε σιγουρα .

Συμβουλή για το δωμάτιο: μοναδικη θεα ,καταπληκτικη εξυπηρετηση , μοναδικο φαγητο ,τελειες παροχες ,και η καθαριοτητα 2 φορες την ημερα ,
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, realestategr
Ο/η Georgios Giourtzidis, Other του Andronis Arcadia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας σχόλια για το Andronis Arcadia στο TripAdvisor. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς να λαμβάνουμε τη γνώμη των επισκεπτών μας και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως όταν αυτή η γνώμη είναι τόσο θετική όσο η δική σας. Είμαστε περήφανοι για το επίπεδο των προφερόμενων υπηρεσιών και θα φροντίσουμε να βελτιωθούμε ακόμα περισσότερο.

Με χαρά σας περιμένουμε να μας επισκεφθείτε ξάνα σύντομα!

Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2021

Καταπληκτική εμπειρία σ αυτό το φανταστικό ξενοδοχείο! Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά! Σε ένα απο τα πιο ωραία νησιά της Ελλάδας, μπορέσαμε να απολαύσουμε το Ηλιοβασίλεμα, την θάλασσα με γαλήνη και την απόλυτη πολυτέλεια που έχει να προσφέρει το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, M5842KP_

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε αυτή την τόσο θετική κριτική για το Andronis Arcadia. Είμαστε περιχαρείς που οι διακοπές σας εδώ είναι μια αξιομνημόνευτη εμπειρία και που απολαύσατε το νησί μας καταφέρνοντας παράλληλα να χαλαρώσετε!

Αναμένουμε να σας υποδεχτούμε ξανα στο εγγύς μέλλον!