“Μαγευτικό ηλιοβασίλεμα”
Κριτική για: Ochre Restaurant

Ochre Restaurant
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά, Γραφική θέα, Τοπική κουζίνα, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2017

Το εστιατόριο γεμίζει με κόσμο για να απολαύσουν το ηλιοβασίλεμα, αλλά σε ξαφνιάζει με την ποιότητα του !. Φιλικότατη εξυπηρέτηση από Έλληνες ( δυστυχώς δεν είναι συνηθισμένο φαινόμενο στη Σαντορίνη ), εξαιρετικό φαγητό, ωραία κοκτειλ, και καλές επιλογές σε κρασί.

2  Ευχαριστούμε, Yiannos A

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2016

Είναι ένα από τα καλύτερα και ομορφότερα εστιατόρια στην Οία !Ήταν η πρώτη φορά που πήγα και το απόλαυσα πολύ !όλα ήταν καταπληκτικά το φαγητό ,το σέρβις,η θέα!!Μείναμε κατ' ενθουσιασμένοι με τον άντρα μου!!

Ευχαριστούμε, ΕΥΗ Κ
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Παρα την καταπληκτικη θεα, η εξυπηρετηση ηταν απαραδεκτη. Περιμεναμε 3 τεταρτα να μας παρουν παραγγελια ενω εδιναν προτεραιοτητα στους ξενους. Οταν διαμαρτηρηθηκαμε ο σερβιτορος μας αρπαξε το καταλογο και με πρωτοφανη αγενεια μας ειπε οτι αν δεν μας αρεσει να φυγουμε....Κριμα να μην υπαρχει ιχνος επαγγελματισμου σε ενα απο τα πιο τουριστικα σημεια του νησιου....

3  Ευχαριστούμε, Άνθη Ζ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα όλα υπέροχη θέα υπέροχο σέρβις και εξερετικο φαγητό σε πολυ χαμηλές τιμές !
Η αστακομακαρονάδα ήταν σαν να είσαι σε βασιλικό γεύμα και στην μισή τιμή απο αλλα μαγαζιά !
Το αρνι ενα όνειρο
Ο κόκορας κάτι που δεν χοραει στην φαντασία πραγματικά όλα τα φαγητά που δοκιμάσαμε ήταν υπέροχα σίγουρα το καλύτερο μαγαζι στην Σαντορίνη και με διάφορα απο τα υπόλοιπα !!!

1  Ευχαριστούμε, Grigoris P
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Η θέα είναι εξαιρετική, αλλά έχει πολύ αέρα. Το service ήταν πολύ καλό αλλά το φαγητό ήταν πολύ ακριβό σε σχέση με την ποσότητα και την ποιότητα. Η σαλατα Σαντορίνη ήταν χάλια και ελάχιστη. Το κοτόπουλο αδιάφορο και το εξοχικό μέτριο. Το μόνο που άξιζε και ήταν πραγματικά πάρα πολύ ωραίο ήταν το σπιτικό ραβανι που μας κέρασαν.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, eleniri

Ochre Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ochre Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!