“Εμπειρία που σίγουρα προτείνεται στη Σαντορίνη!”
Κριτική για: Naos

Naos
Κλείστε τραπέζι
Τρί, 26/10
20:00
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Συνδυασμός υψηλής ποιότητας και αυθεντικότητας στα πιάτα, το περιβάλλον και το σέρβις. Η θέα δεν είναι η καλύτερη στην Οία, αλλά η συνολική εμπειρία το εξισορροπεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, vanila3
Ο/η naosoia, General Manager του Naos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε και που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε αυτήν την κριτική.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα,
Naos Team

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

1 ώρα για να παραγγείλουμε ήμασταν στο τελείωμα του κρασιού και ήρθε το κυρίως. Ήταν ωραίος χώρος αλλά θέλει μεγαλύτερη προσοχή σε αυτά τα πράγματα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Tasos K
Ο/η naosoia, Γενικός Διευθυντής του Naos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μας κάνετε καλύτερους! Λυπόμαστε για τη δυσάρεστη εμπειρία σας. Με χαρά θα σας φιλοξενήσουμε ξανά, ώστε να απολαύσετε το εστιατόριό μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, Naos Team

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας στο Naos ήταν μαγευτική . Το κορυφαίο στοιχείο του εστιατορίου θεωρώ πως είναι η φιλοξενία και η περιποίηση του προσωπικού προς τον πελάτη . Συγκεκριμένα ο κυριος που παιρνει παραγγελίες εκτός απο ευγένεια διάθετε όλα τα προσοντα ενός ικανού μετρ που θέτει ως απώτερο στόχο την ικανοποίηση των πελατών. Η εμπειρία μας ήταν σαν μια μικρή ιστορία που ξεκινούσε με την άψογη παρουσίαση των πιάτων του μενου απο τον κύριο και ολοκληρώθηκε με τις ικανοποιητικές γεύσεις που δοκιμάσαμε τόσο στα πιάτα όσο και στο εξαιρετικό αυθεντικό λευκό κρασί που μας πρότειναν . Οι ποσότητες και οι τιμές ανταποκρίνονται στο gourmet χαρακτήρα του εστιατορίου και είναι δικαιολογημένες για την ποιότητα των πρώτων υλών . Η μουσική ήταν συναρπαστική σε συνδυασμό με την υπεροχη θεα που προσφέρουν όλα τα τραπέζια . Το ριζότο γαριδας και το μαγιάτικο ψάρι ήταν εξαιρετικά . Σαν παρέα από 3 κοπέλες ειχαμε ένα ευχάριστο δείπνο . Αξίζει να σημειωθεί ξανά η ευγένεια και η άψογη περιποίηση του προσωπικού από την αρχή μέχρι το τέλος του δείπνου .
Σας ευχαριστούμε , ελπίζουμε να σας ξαναεπισκευτουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Road42445874485

Ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε αυτήν την κριτική. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαύσατε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα,
Naos Team

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό !!! Πρέπει οπωσδήποτε να δοκιμάσετε τις γαρίδες σαν κεφτεδάκια και το κρέας ωρίμανσης !!!!!

1  Ευχαριστούμε, amethyst-354
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020

Τέλειος χωρος, με θέα το ηλιοβασίλεμα και πολύ ωραίο φαγητό σε πολύ προσιτες τιμες. Να κλείσετε τραπέζι μια δυο μέρες πριν γιατί αξίζει τον κόπο να το επισκεφτείτε στις διακοπές σας.

Ευχαριστούμε, Shinigami44

Naos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Naos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!