“Το καλυτερο γευμα μας”
Κριτική για: Petros Restaurant

Petros Restaurant
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε με τη σχεση μου το συγκεκριμενο εστιατόριο κ μειναμε ενθουσιασμενοι με τη καθαριότητα,τα πιατα,τη θεα,το προσωπικο,τις τιμες του.ηταν το καλυτερο μας γευμα στο νησι.το συνιστουμε ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, voulapetri

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ενθουσιαστήκαμε με τίποτα.το φαγητό μετριο και τοφιλέτο κοτόπουλο και το ψαρονέφρι. Η καρμπονάρα επίσης δεν έλεγε και πολλά,έχουμε φάει μακράν καλύτερες.μας κέρασαν όμως κορμό σοκολάτας και λευκής σοκολάτας και το δεύτερο ήταν πολυ καλό.

Ευχαριστούμε, jasminaki
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Οι μεριδες ητανε παρα πολυ μικρες. Η μακαροναδα ηταν παραψυμενη και ολα τα θαλασσινα. Καθολου χορταστικη και ανοστη. Τα αρνισια παϊδακια μετρια γευστικα και καθολου χορταστικα. Το προσωπικο ευχαριστο αλλα με μεγαλη καθυστεριση λογω της αρκετης ζητησης!

Ευχαριστούμε, panayiota313
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αψογο service,υπεροχες γευσεις και τα καλυτερα θαλασσινα που πηραμε ποτε...πραγματικα η νο1 επιλογη ..

1  Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μία κακη ποιοτητα φαγητου ήταν αρκετή για να χαλάσει τη βραδιά μας. Πηραμε ενα φιλέτο κοτόπουλο με λαχανικα, και ενα ψαρονερφι για κυριως πιατα τα όποια ηταν αθλια. Το φιλέτο κοτόπουλο μυριζε ψαριλα (τραγικο) τα λαχανικα αν και βραστα ηταν αψιτα. Το ψαρονερφι ηταν στεγνο , η σαλτσα που το συνοδευε αθλια και το ρυζι στο πλαι παραβασμενο. Δεν έχω κάνει πότε τέτοια κριτικη ξανα και παντα ημουν επιηκης αλλα το θεωρώ αδιανοητο απο ενα τέτοιο εστιατοριο με με τέτοιες τιμες , να εχουν τετοιο αθλιο φαγητο.

1  Ευχαριστούμε, Giorgos D

Petros Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη

Petros Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!