DESPOINA Z

Vino houses

Κριτική για: Vino Houses
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Δεκ 2022
Η διαμονη μας ηταν ονειρεμενη, η πολυτελης απλοτητα των δωματιων μας,η φανταστικη θεα, η ηρεμία σε ένα κοσμοπολίτικο νησι, ηταν μια πραγματικη όαση για μενα.
Αυτό ομως που με κερδισε ,ήταν η ζεστή φιλοξενία της Γιώτας και του Γιώργου, το υπέροχο σπιτικό πρωινό τους,καθως και η διακριτική βοήθεια τους σε οτι και αν χρειαστήκαμε .
Πραγματικά υπέροχοι και πρότυπα φιλοξενίας .
Η επίσκεψη σε αυτό το υπέροχο νησί ,εγινε η αιτία να γνωρίσω δυο εξαιρετικούς ανθρώπους !!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Yota Lazarou, Γενικός Διευθυντής του Vino Houses, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 21 Δεκ 2022
Αγαπητή Δέσποινα,
Ευχαριστούμε πολύ τόσο για την επίσκεψη σου όσο και για τα όμορφα λόγια σου.
Ηταν χαρά μας να σε έχουμε κοντά μας και ελπίζουμε να σας υποδεχθούμε και πάλι σύντομα.
Πολλά φιλιά και να περνάς υπέροχα!
Γιώτα - Γιώργος
Υπηρεσία δωματίου
Οία: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ποιοτικη διαμονη
Σε ευκολα προσπελασιμη θεση με απεριοριστη θεα στη θαλασσα που απεχει 5 λεπτα με αυτοκινητο
Ιδιωτικο παρκιν και αριστα διαμορφωμενος περιβαλλων χωρος
Καινουργιο και πεντακαθαρο
Με πολη τεχνη και αριστα υλικα διαμορφωμενα διπλα δωματια με king sizee κρεββατια και ολες τις ανεσεις ,ξεχωριστα εξωτερικα jacuzzi
Αψογοι κοινοχρηστοι χωροι.
Τελειο πρωινο και με προιοντα του δικου τους αγρου
Η Γιωτα και ο Γιωργος θα κανουν τα παντα για σας και θα ξετρελαθειτε μαζι τους
Θα ξαναμεινουμε οταν ξαναρθουμε χωρις δευτερη σκεψη

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Αντώνης Γ
Ο/η Vino Houses, Γενικός Διευθυντής του Vino Houses, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2020

Αντώνη,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια και ήταν χαρά μας να φιλοξενήσουμε εσένα και την παρέα σου.
Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα ξανά και να περάσουμε το ίδιο όμορφα.
Φιλιά σε όλους σας,
Γιώτα & Γιώργος

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018

Μινιμάλ αισθητική συνδυασμένη με υψηλό design και αρχοντιά. Το Vino Houses αποδείχτηκε εξαιρετικό κατάλυμα και στα δικά μας μάτια το πολυτελές και άνετο εξοχικό που θα θέλαμε να έχουμε στη Σαντορίνη! Σε μοναδικό σημείο, λίγα λεπτά από την κοσμοπολίτικη Οία, δίπλα στο γραφικό χωριό Φοινικιά και λίγα μέτρα από το γνωστό οινοποιείο Σιγάλα. Μακριά από τη βαβούρα του δημοφιλούς αυτού νησιού απολαύσαμε ηρεμία, τις ανέσεις της βίλλας και την ασύγκριτη φιλοξενία της ιδιοκτήτριας, Γιώτας. Πρωινό εξαιρετικό και πλούσιο κάθε πρωί στο χώρο μας και χαλάρωση στο ευρύχωρο τζακούζι τα απογεύματα με θέα την Ίο στο βάθος του ορίζοντα. Γιώτα σε ευχαριστούμε για τις καλοκαιρινές ανέσεις που μας πρόσφερες και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τον επόμενο χρόνο!! Νίκος-Ελίνα-Άλεξ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, pontikisn74
Ο/η YotaCh, Ιδιοκτήτης του Vino Houses, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2018

Αγαπητοί καινούργιοι μας φίλοι Νίκο, Ελίνα και Αλέξανδρε,
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας άρεσε το καινούργιο σας εξοχικό σπίτι στη Σαντορίνη και εύχομαι να σας βλέπουμε συχνά από εδώ και μπρος και να περνάμε χρόνο μαζί στις διακοπές μας!
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και του χρόνου, που ο μικρός Αλέξανδρος θα είναι λίγο πιο μεγάλος, θα χαλαρώσουμε περισσότερο.
Πολλά φιλιά και καλό χειμώνα!!
Φιλιά
Γιώτα

Η κριτική έγινε: 30 Απριλίου 2018

Το vino house βρισκεται σε μια ησυχη περιοχη στην Φοινικια οπου μπορεις να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις πραγματικα. Σ αυτο βοηθαει η ομορφη διακοσμηση και η λειτουργικοτητα των δωματιων,αλλα πανω απ ολα η προθυμια και η φιλοξενια της Γιωτας και του Γιωργου. Το τζακουζι ηταν υπεροχο!! Η Κοσμοπολιτικη Οια ειναι πολυ κοντα. Θα το επισκευτουμε συντομα παλι!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, npolitis72
Ο/η YotaCh, Ιδιοκτήτης του Vino Houses, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Μαΐου 2018

Αγαπητοί Νίκο και Αλίκη,
Εδώ δίνετε μια υπόσχεση, φροντίστε να την τηρήσετε και να ξέρετε ότι θα σας περιμένουμε πάλι για να χαρούμε και άλλα μέρη του όμορφου νησιού μας!!
Θέλουμε να σας βλέπουμε να χαμογελάτε, αυτό είναι βασικό για τους φίλους!!
Φιλιά
Γιώργος - Γιώτα

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2017

Επισκεφθηκαμε και απολαυσαμε στο ξεκινημα του το καταλυμα αυτο στην Σαντορινη. Ηταν πολυ κοντα στο κεντρο της Οιας και ομως γυριζες σε εναν γηινο παραδεισο για να κοιμηθεις. Η βιλα μας ειχε τζακουζι με αποκλειστικες πετσετες και πολλα αλλα για το δωματιο οπως παντοφλες,σαμπουαν και αλλα. Αυτο ομως που ηταν ονειρικο ηταν το στρωμα τους. Κοιμοσουν στα πουπουλα. Πολυ δροσερος χωρος απο τα air condition και φρεσκος αερας. Η λευκοντυμενη κυρια μας εφερνε το πρωινο μας καθε μερα με χαμογελο και ευγενεια. Το πρωινο ηταν πολυ πλουσιο και με φρεσκα προϊοντα. Δεν ξερω αν υπηρχε κατι που με χαλασε. Θα ξαναπηγαινα σιγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Mairy P
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 9 Φεβρουαρίου 2017

Ευχαριστούμε Μαίρη για τα καλά σου λόγια.
Μας τιμάς ιδιαίτερα με τα σχόλια σου και με την αγάπη που μας μεταφέρεις.
Ελπίζουμε να σε δούμε ξανά.
Ευχαριστούμε και πάλι
Γιώτα

Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ο/η YotaCh, General Manager του Vino Houses, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2020
Μετάφραση Google