“Σίγουρα πρεπει να το επισκεφθείτε!”
Κριτική για: Sunset Ammoudi

Sunset Ammoudi
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα πρεπει να το επισκεφθείτε! Το λιμανάκι ειναι πανέμορφο και η ατμόσφαιρα πολυ καλη! Φαγαμε πολυ ωραια, αλλα υπαρχει χωρος για βελτιώσεις. Το προτεινω ανεπιφύλακτα για να αποφύγετε να στριμωχτείτε στην Οια για το ηλιοβασίλεμα που μπορειτε να απολαύσετε ανετα απο εκει.

Ευχαριστούμε, voulagns

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη εξυπηρέτηση φιλικό προσωπικό !!Τέλεια θεα με το ηλιοβασίλεμα διπλα στο κύμα!!! Νόστιμα πιάτα!! Πολύ καλή επιλογή!!

Ευχαριστούμε, DimitrisS1266
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2020

Πολύ όμορφο το περιβάλλον του εστιατορίου, με θέα το ηλιοβασίλεμα. Ωστόσο, σχετικά με το φαγητό υπήρχαν σοβαρά ζητήματα. Στη σαλάτα που παραγγείλαμε, η ''παλαιωμένη γραβιέρα'' ήταν ελάχιστη σε ποσότητα και τα τηγανητά καλαμαράκια ήταν εμφανέστατα κατεψυγμένα (σε μια περιοχή που φημίζεται για τα φρέσκα θαλασσινά).

Ευχαριστούμε, _I7743GS
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2019

Πολύ ωραίο μαγαζί με ευγενικό προσωπικό πανέμορφη θέα στο ηλιοβασίλεμα και εξαιρετικά πιάτα με φρέσκα θαλασσινά

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Steve T
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθηκαμε το Αμουδι την τελευταία μέρα των διακοπών μας! Όπως και γνωρίζαμε η περιοχή φημίζεται για τα φρέσκια ψάρια της. Καθίσαμε στο Sunset Amoudi. Την φιλοξενία μας ανέλαβε ο Λάζαρος, ένας ευγενέστατος σερβιτόρος με προϋπηρεσία και μια παρα πολύ φιλόξενη υποδοχή, μας έδειξε τα διαθέσιμα ψάρια της ημέρας. Λόγο το ότι δεν είμαστε ιδιεταιρα γνωστές των θαλασσινών, εμπιστεύτηκαν το κυρίως πιάτο για 2 άτομα στον Λάζαρο, γιατί μας κέρδισε την εμπιστοσύνη! Πέραν των ορεκτικων που ήταν επιλογή μας, διάλεξε για εμάς μια μακαρονάδα με βασιλικά καβουροποδαρα. Πεντανόστιμα!! Μπράβο στην κουζίνα για τις γεύσεις τους, και ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Λαραζο για την περιποίηση και την εξαίσια φιλοξενία του!! Θα επισκεφθούμε ξανά την ταβέρνα με μεγάλη μας χαρά και θέλουμε να τον ξαναδούμε εκεί!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, nikolaosm312

Sunset Ammoudi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη

Sunset Ammoudi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!