“Είναι το καλύτερο με διαφορά”
Κριτική για: Ελληνικόν

Ελληνικόν
Περιγραφή: Στο Καφενείο Ελληνικόν θα βρείτε ελληνική και τοπική κουζίνα συνδυάζοντάς τη με τοπικούς οίνους και μοναδική ρακί. Βρίσκεται στην ήσυχη μεριά δίπλα στο Μύλο της Οίας από όπου θα μπορέστε να απολαύσετε την πανοραμική θέα του Αιγαίου και του ηλιοβασιλέματος!
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το καλύτερο με διαφορά σε όλα του. Ποιότητα εξυπηρέτηση καλές τιμές. Οι καλύτερες εντυπώσεις !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, georgiadisstavros

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020

Φαγητό πολύ νόστιμο. Service ευγενικοί και εξυπηρετικοτατοι σε πανέμορφη τοποθεσία με εκπληκτική θέα στο μοναδικό ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνης. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _Y3885NH
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Το εστιατόριο είναι συμπαθητικό σε ωραίο σημείο. Παραγγείλαμε σαλάτα καλαμαράκια και πατάτες χωριάτικες... Η σαλάτα μέτρια μου φάνηκε ότι ήταν αυτές οι έτοιμες του super market με ένα καλοψημένο χαλούμι, το καλαμάρι εννοείται κατεψυγμένο το γνωρίζαμε αλλά άνοστο όσο για τις πατάτες τι να πώ ... και αυτές προκάτ μου φάνηκαν η μία που δοκίμασα δηλαδή γιατί ήταν φούλ στην πάπρικα που εγώ δεν την αγγίζω. Τεσπά η σερβιτόρα ήταν μια υπέροχη κοπελίτσα ευγενική γλυκιά και πρόθυμη να εξυπηρετήσει. Δεν παραγγείλαμε κάτι άλλο ...εγώ έμεινα νηστική. Α να συμπληρώσω ότι ζητήσαμε κάποιο φρούτο στο τέλος επι πληρωμή φυσικά αλλά δεν είχαν.

Ευχαριστούμε, alikidan
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Ότι καλύτερο σε φαγητό, θεά και εξυπηρέτηση για τις φετινές μας διακοπές, γρήγορο και ευγενικό προσωπικό. Όλα τα πιάτα εντυπωσιακά και παρά πολύ νόστιμα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Curious679283
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Το μαγαζί δεν υπάρχει! Αρχικά βρίσκεται στο πιο όμορφο μέρος της Οίας. Έχεις το ηλιοβασίλεμα πιάτο. Οι γεύσεις τους δεν ήξερα κάθε φορά τι να αφήσω κ τι να παραγγείλω. Η φάβα, η παντζαροσαλατα, η καπνιστή χοιρινή πριζολα,η τηγανια, οι λουκουμάδες τυριού, τα λουκάνικα. Δεν έχω φάει πιο νόστιμα πιάτα. Και όλα αυτά με θέα το ηλιοβασίλεμα. Τιμές λογικοτατες. Προσωπικό ευγενέστατο. Μην το χάσει όποιος βρεθεί στην Οία!

Ευχαριστούμε, evi_kk1

Ελληνικόν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Οία, Σαντορίνη

Ελληνικόν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!