Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε στην Ερείκουσα τέσσερις ημέρες με την κοπέλα μου, αλλά επειδή κάναμε ελεύθερη κατασκήνωση, δεν μπορώ να έχω άποψη για το ξενοδοχείο. Έχω όμως πολύ καλή άποψη για το φαγητό του εστιατορίου του, στο οποίο πήγαμε την πρώτη μέρα δοκιμαστικά και τελικά καταλήξαμε να πάμε και τις άλλες τρείς! Όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν άψογα μαγειρεμένα, με τα καλύτερα υλικά και εξαιρετική γεύση! Σε συνδυασμό με το όμορφο περιβάλλον, την πολύ καλή μουσική και το σωστό σέρβις, είναι ένα μέρος το οποίο συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους βρεθούν στο όμορφο αυτό νησί!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, stratigosnikos
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στις ξενοδοχείο θα μας μείνει αξέχαστη. Το νησί είναι ένας μικρός τροπικός παράδεισος. Με το που πατήσεις το πόδι σου στο λιμανάκι, αφήνεις πίσω σου κάθε σκέψη και ηρεμεις αμέσως. Το ξενοδοχείο εναρμονιζεται πλήρως με το ύφος και το μέτρο του ίδιου του νησιού. Ησυχία, οικογενειακό περιβάλλον, ευγενεστατοι άνθρωποι. Ο Γιώργος, ο ιδιοκτήτης είναι ο κατάλληλος άνθρωπος για ο, τι θελήσετε στο νησί.
Μεγάλο πλεονέκτημα οι γεύσεις στο εστιατόριο.
Φανταστικά κοκτέιλ στο μπαρ...δοκιμάστε οπωσδήποτε Apple Martini.
Ιδανικό για οικογένειες, τα παιδιά είναι ασφαλή, χωρίς αυτοκίνητα, δρόμους κτλ
Το πιο pet friendly ξενοδοχείο και νησί. Θα επιστρέψουμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, PetrosK464
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2016

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καλό, καθαρά δωμάτια, και απίστευτο φαγητό στο εστιατόριο. Τα παιδιά ήταν πολύ φιλικά, ευγενικά και στόχος τους ήταν η ικανοποίησή σου. Νιώσαμε σαν στο σπίτι μας. Θα σας ξανάρθουμε παιδιά!! Άντρη & Γιώργος (Θεσσαλονίκη)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, blackcatcy
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Απόλυτη ηρεμία και χαλάρωση, η παραλία στα 10μ οργανωμένη με ξαπλώστρες αλλα και σημεία που μπορείς να στήσεις μόνος σου, πολύ εξυπηρετικοί και καλοσυνάτοι οι άνθρωποι του ξενοδοχείου τα δωμάτια πεντακάθαρα και σε καλές τιμές εκπληκτικό φαγητό !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
2  Ευχαριστούμε, Ioannis M