“Απίστευτο”

Carlo's Bakery
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017

Τον έβλεπα στην τηλεόραση, μόλις πήγα στην Νέα Υόρκη ήθελα να πάω, δεν απογοητεύτηκα καθόλου, πήρα κανολι και τιραμισου τα πιο απίστευτα γλυκά που έφαγα σε όλη τη ζωή μου, με μια μπουκιά από το τιραμισου ξεχωρίζεις όλες τις γεύσεις, δεν ξέρω πως το κάνει αυτό αλλά έμεινα άναυδη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, maria r

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2015

Ηταν υπέροχα.το φαγητό ηταν θαυμάσιο.θα το πρότεινα σε ολο τον κοσμο.εχω παει σε ολα τα καλυτερα αρτοποιεία του κόσμου ηταν το καλυτερο με διαφορα ολα ηταν τελεια.επισης βλεπω την τήλεοπτικη σειρά και την λατρευω το όνειρο μου ειναι μια μερα να φτιαξω γλυκά με τον καλυτερο ζαχαροπλάστη,μάγειρα του κόσμου.να τον χαιρετίσω και να δουλέψω σε αυτο το ζαχαροπλαστείο.μακαρι Θεέ μου να εχω αυτη την ευκαιρία κάποτε στην ζωη μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2015
Ευχαριστούμε, Georgia K
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2018

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2018

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018

Carlo's Bakery: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τζέρσεϊ Σίτι, Νιού Τζέρσεϊ

Χόμποκεν, Νιού Τζέρσεϊ

Carlo's Bakery: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!