Agoda.com
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άμα είχε 6 αστέρια θα τα άξιζε. Καινούριο 2 χώρων διαμέρισμα, πεντακάθαρο και ευρύχωρο. Το κρεβάτι 1,80×2,00 με cocomat στρωμα και ακριβά σεντόνια. Πραγματικά κοιμάσαι σαν βασιλιάς. Το μπάνιο το συναντάς μόνο σε ακριβά ξενοδοχεία. Η κουζίνα ότι καλύτερο και με φούρνο. Οι ιδιοκτήτες δεν λυπήθηκαν το κόστος στην κατασκευή και έφτιαξαν ένα πολύ ωραίο κατάλυμα. Το ίντερνετ δούλευε υποδειγματικα. Καλωσόρισμα με φρούτα και πολύ ωραίο κρασί. Ιδιοκτήτες φιλόξενοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, e_tavros