“Πάρα πολύ ωραίο”
Κριτική για: Λούκουλος

Λούκουλος
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Τέλειο φαγητό. Γαυρος μαρινατος άπαιχτος. Εξαιρετική φάβα. Τα καλαμαράκια πολύ ωραία. Οι σερβιτόροι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, ΜΠΟΤΣΙΟΥ Μ

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς δεν ήταν ότι έχω συνηθίσει. Τα πιάτα του δεν ήταν όπως τα ήξερα. Τα μακαρόνια νόστιμα αλλά και πάλι δεν ήταν για 5 αστέρια. Η σαλάτα ολόφρεσκη αλλά πάρα πολύ όξινη. Οι τιμές του λίγο παραπάνω απο οτι έπρεπε (με βάση του τι έτρωγα). Ωραία τοποθεσία. Συνδυάζεται εύκολα με μπανάκι στην παραλία. Το προσωπικό, όπως πάντα, ευγενικό. Θα ξαναπάω όταν πάρω αύξηση.

Ευχαριστούμε, nektariosp746
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021

Επισκέφτηκαμε το μαγαζι στις 12 το μεσημέρι. Ο ξανθόπος σερβιτόρος, καθώς μάζευε το τραπεζι απο προηγούμενους πελάτες, μας ρωτησε αν είμαστε για καφέ ή φαγητό και όταν του απαντήσαμε για καφέ, κοίταξε το ρολόι του και με μεγάλη ειρωνεία μας είπε οκ αλλα σε μια ωρα θα πρέπει να σηκωθείτε γιατι έχω κράτηση για φαγητό. Το θεωρώ ψεύτικο και τελείως προσβλητικο καθώς την ίδια ώρα υπήρχαν πολλα τραπέζια άδεια που θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν τις κρατήσεις του. Επίσης αναρωτιέμαι αν του λέγαμε για φαγητό θα μας έλεγε το ίδιο;;;
Επιπλέον, ηρθαν οι καφέδες και νερό μας έφεραν ύστερα απο δική μου παρατήρηση και εννοείται χωρίς απόδειξη.
Κρίμα πραγματικά!!!

1  Ευχαριστούμε, RoulitsaM
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021

Είχαμε ξαναπάει περισυ κ είχαμε ευχαριστηθεί τα πάντα..κ φέτος σκεφτήκαμε να πάμε να αραξουμε allday κ πάλι εκεί. Ένας ξανθωπος αγενής σερβιτόρος μας έκανε να αλλάξουμε γνώμη...Πήγαμε κι εμείς λοιπόν δίπλα στο "βεράντα".. και αυτό δίπλα στη θάλασσα μία χαρά το service τα παιδιά και δεν υστερεί σε τίποτα από τον "λουκουλο"

Ευχαριστούμε, nerina1901
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2021

Εξαιρετικό φαγητό, ειδικά το φιλέτο Κόκκινου τόνου, φιλική εξυπηρέτηση, ωραίο γλυκό για το τέλος. Το συνιστώ χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, GT_one_seven

Λούκουλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ακρωτήρι, Νομός Χανίων
Μαράθι, Νομός Χανίων

Λούκουλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.