Priceline
Αθήνα, Ελλάδα

Καλη τοποθεσια και καθαρό

Κριτική για: Anna Studios Paros
3,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Ιουλ 2018μέσω κινητής συσκευής
Τα δωμάτια ειναι σε πολύ καλη τοποθεσια και καθαρα! Οι ιδιοκτήτες χαμογελαστοί! Ζητήσαμε τη μερα της αναχώρησης μας να κρατήσουμε λιγο παραπάνω ενα απο τα τρία δωμάτια που ειχαμε σαν παρεα, αλλα δεν γινοταν διοτι περίμεναν κοσμο! Ηταν απολύτως κατανοητό, αλλα δεν μας εκανε καλη εντύπωση που 11.58 μας χτύπησε η κοπελα τις πόρτες με τη σειρα για να μη ξεχαστούμε και δεν φύγουμε στη ωρα μας..
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
0.1 χλμ. από Anna Studios Paros
1.9 χλμ. από Anna Studios Paros
Δωρεάν πάρκινγκ
View from the side balcony
  • Agoda.com
  • eDreams
0.8 χλμ. από Anna Studios Paros
Λιβάδια: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα δωμάτια,σε ένα πολύ ήσυχο μέρος δίπλα στη Νάουσα, τις Κολυμπήθρες και το Μοναστήρι.Ευγενικοί ιδιοκτήτες ,πάντα χαμογελαστοί και πρόθυμοι να μας δώσουν πληροφορίες για ότι και να τους ζητήσαμε.Τα δωμάτια είχαν πολύ καλό σήμα wi-fi.Το συνιστώ για όλες τις ηλικίες και σίγουρα θα είναι στις επιλογές μας όταν επισκεφτούμε ξανά την Πάρο.Πολύ ζεστή κίνηση να μας προσφέρουν ένα σπιτικό μπουκάλι τσικουδιά κατά την αναχώρηση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, 478dimitrisk
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το διαμέρισμα ήταν πεντακάθαρο και άνετο. Το A/C δούλευε άψογα και η τηλεόραση έπαιζε ολα τα πανελλαδικής εμβέλειας κανάλια καθώς και κάποια τοπικά. Ολα τα δωμάτια είχαν δικιά τους αυλή. Το προσωπικό ήταν φιλικό και εξυπηρετικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, ManolisChours