Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικός ξενώνας με πολύ ζέστη ατμόσφαιρα! Το προσωπικό ευγενικοτατο και πρόθυμο! Η ιππασία στη λίμνη είναι μια μοναδική εμπειρία. Η θέα από τα δωμάτια είναι πραγματικά μαγική. Πλούσιο πρωινό. Συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Afroditi199411
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε την λίμνη με την οικογένειά μου για να απολαύσουμε την ομορφιά της φύσης και επιλέξαμε εκτός από την βαρκάδα να κάνουμε και ιππασία. Ο συνοδός μας βοήθησε να ανέβουμε στα άλογα και χωρίς να μας δώσει οδηγίες (ενώ του εξηγήσαμε ότι δεν έχουμε ξαναιππεύσει) μας φώναζε συνεχώς, απειλώντας μας, ότι θα μας αφήσει μόνους μας και θα φύγει. Αυτό μας δημιούργησε μια νευρικότητα με αποτέλεσμα να κάνουμε συνεχή λάθη, τα οποία εκνευριζαν τον συνοδό μας ακόμη περισσότερο. Στο τέλος, έφυγε και μας άφησε μόνους μας να κατέβουμε από τα άλογα. Η αγένεια του και η χαρακτηριστική αδιαφορία του θα μας μείνουν αξέχαστες.
Υ.Γ. η κάκιστη αυτή συμπεριφορά επεκτεινόταν φυσικά και προς τα άλογα. Απαράδεκτος!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Thim96
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε τον ξενώνα Ιχνηλάτη για δυο βράδια, με σκοπό να κάνουμε ιππασία, βόλτα με βάρκα στη λίμνη και να θαυμάσουμε το τοπίο που είναι εκπληκτικό.
Ο Θοδωρής και η Ευαγγελία υπέροχοι οικοδεσπότες, χαμογελαστοί, πρόθυμοι να σου εξηγήσουν τα πάντα και να σε κάνουν να περάσεις τέλεια.
Ο ξενώνας είναι πολύ όμορφος, τα δωμάτια πολύ ευρύχωρα και καθαρά!
Το πρωινό περιελάμβανε τα πάντα για να ξεκινήσεις τη μέρα σου με τον καλύτερο τρόπο, με χειροποίητες τοπικές νοστιμιές, όλα νόστιμα και περιποιημένα.
Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε!

Ευχαριστούμε, VasilisThessaloniki
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Μία μέρα γεμάτη! Πολύ δυνατή εμπειρία. Όμορφη βόλτα με παρέα με τα άλογα σε πανέμορφα τοπία.
Εξαιρετικά από την αρχή ως το τέλος.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Να είστε καλά παληκάρια! Συνεχίστε έτσι!
Τελεια

Ευχαριστούμε, 234yani
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακώς με τα έφηβα παιδιά μας και ενθουσιαστήκαμε από το τοπίο, η βόλτα με τα άλογα εξαιρετική. Υπέροχη αίσθηση να κάνεις ιππασία δίπλα και μέσα στη λίμνη και μοναδικά είδη πουλιών να πετάνε δίπλα σου. Εξαιρετικοί οι συνοδοί μας αν και είμσταν τελείως αρχάριοι.

Ευχαριστούμε, achilleas s