Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2019

Η διαδρομή με τα άλογα στη λίμνη Κερκίνη και στο δασος ήταν εκπληκτική. Το ίδιο υπέροχη ήταν και η εξυπηρέτηση και οι εγκαταστάσεις. Ειναι μια εμπειρία που θα σας μείνει αξέχαστη.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, bagiaz2019
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2019

Περάσαμε υπέροχα για ακόμη μια φορά!!!
Η διαμονή μας δεν θα μπορούσε να χαρακτηριστεί λιγότερο από εξαιρετική!!!
Η διανυκτέρευση μας στους άνετους και καθαρούς ξενώνες θυμίζει "Σπίτι σου"...
Η αξιαγάπητη Δήμητρα φρόντισε για ένα πλούσιο παραδοσιακό πρωινό με ζυμωτό ψωμί και τοπικά προϊόντα, στην συνέχεια ο Αχμέτ και η ομάδα του χάρη στην εμπειρία,την υπομονή,την θετικότητα μας χάρισε μια βόλτα στο παράδεισο με τα άλογα!!!Η μέρα όμως δεν τελείωσε εκεί αφού ακολούθησε τοξοβολία ψήσιμο ζυμωτου παραδοσιακού ψωμιού και γεύμα με φασολάδα!!!
Χάρη στο έμπειρο προσωπικό απολαύσαμε για ακόμη μια φορά την κάθε στιγμή..ευχαριστούμε Ιχνηλάτης!!!

Ευχαριστούμε, G3916KYmariat
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2019

Περάσαμε ένα υπέροχο πρωινό με ιπασσια γύρω από την λίμνη Κερκίνη και στα βουνά.. η διαδρομή είναι πολυ ευχάριστη και πολύ οργανωμένη.. ο Αχμέτ ήταν πολύ πρόθυμος να μας βοηθήσει και πολύ ευχάριστος ανθρωπος.. σας το προτείνω ανεπιφύλακτα για μια όμορφη εκδρομή..

Ευχαριστούμε, EVAMARAGKAKI
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια υπέροχη μέρα στη λίμνη Κερκίνη και ένα μεγάλο μέρος οφείλεται στην ζεστή φιλοξενία των ανθρώπων αυτού του καταλύματος.
Αν και φτάσαμε αργά το βράδυ με την παρέα μου, μας υποδέχτηκε η Ευαγγελία και με πολύ ευγένεια μας καλοσώρισε κερνώντας μας αρκετά σφηνάκια με ρακή. Μας οδήγησε στο πολύ ζεστό δωμάτιο το οποίο σου βγάζει αμέσως θαλπωρή και ζεστασια.
Την επόμενη μέρα μας περιποιήθηκαν με ένα υπέροχο σπιτικό πρωινό που περιλάμβανε από σπιτική μαρμελάδα μήλου και φυστικοβούτυρο, μέχρι ομελέτα της ώρας, τυροπιτάκια, τοστ ακόμα και βουβαλίσια κρέμα για γλυκάκι! Η μέρα μας συνεχίστηκε με τον ευγέστατο και καλοσυνάτο Αχμέτ, ο οποίος μας πήγε βόλτα στη λίμνη και στο βουνό καβάλα σε άλογα. Η εμπειρία ανεπανάληπτη! Πραγματικά μην την χάσετε!
Δυστυχώς κάτσαμε μόνο για ένα βράδυ αν και θα θέλαμε περισσότερο.
Σας ευχαριστούμε όλους για την ζεστή φιλοξενία σας και προτείνουμε σε κάθε έναν από εσάς που θα βρίσκεται στην περιοχή να επισκεφθεί αυτόν τον εξαιρετικό ξενώνα!

Ευχαριστούμε, harrysg2015
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έκλεισα 2 βραδυα στον Ιχνηλάτη με το που είδα τα άλογα. Και άξιζε. Το πρωινό σπιτικό και οι άνθρωποι ζεστοι. Η βόλτα με τα άλογα κ τον Καμίλ για οδηγό απλά ανεπανάληπτη. Ο Δημήτρης μας έκανε βόλτα με τη βάρκα στη λίμνη εξηγώντας μας τα πάντα για τα πουλιά κ την ιστορία της λίμνης. Πραγματικά το συνηστω για όσους θέλουν να ζήσουν μέσα στη φύση. Σίγουρα θα ξαναπαω άνοιξη για να δω περισσότερα πουλιά.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 488mariai