Tripadvisor
Κερκίνη
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια υπέροχη μέρα στη λίμνη Κερκίνη και ένα μεγάλο μέρος οφείλεται στην ζεστή φιλοξενία των ανθρώπων αυτού του καταλύματος.
Αν και φτάσαμε αργά το βράδυ με την παρέα μου, μας υποδέχτηκε η Ευαγγελία και με πολύ ευγένεια μας καλοσώρισε κερνώντας μας αρκετά σφηνάκια με ρακή. Μας οδήγησε στο πολύ ζεστό δωμάτιο το οποίο σου βγάζει αμέσως θαλπωρή και ζεστασια.
Την επόμενη μέρα μας περιποιήθηκαν με ένα υπέροχο σπιτικό πρωινό που περιλάμβανε από σπιτική μαρμελάδα μήλου και φυστικοβούτυρο, μέχρι ομελέτα της ώρας, τυροπιτάκια, τοστ ακόμα και βουβαλίσια κρέμα για γλυκάκι! Η μέρα μας συνεχίστηκε με τον ευγέστατο και καλοσυνάτο Αχμέτ, ο οποίος μας πήγε βόλτα στη λίμνη και στο βουνό καβάλα σε άλογα. Η εμπειρία ανεπανάληπτη! Πραγματικά μην την χάσετε!
Δυστυχώς κάτσαμε μόνο για ένα βράδυ αν και θα θέλαμε περισσότερο.
Σας ευχαριστούμε όλους για την ζεστή φιλοξενία σας και προτείνουμε σε κάθε έναν από εσάς που θα βρίσκεται στην περιοχή να επισκεφθεί αυτόν τον εξαιρετικό ξενώνα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, harrysg2015
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έκλεισα 2 βραδυα στον Ιχνηλάτη με το που είδα τα άλογα. Και άξιζε. Το πρωινό σπιτικό και οι άνθρωποι ζεστοι. Η βόλτα με τα άλογα κ τον Καμίλ για οδηγό απλά ανεπανάληπτη. Ο Δημήτρης μας έκανε βόλτα με τη βάρκα στη λίμνη εξηγώντας μας τα πάντα για τα πουλιά κ την ιστορία της λίμνης. Πραγματικά το συνηστω για όσους θέλουν να ζήσουν μέσα στη φύση. Σίγουρα θα ξαναπαω άνοιξη για να δω περισσότερα πουλιά.

Ευχαριστούμε, 488mariai
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ευχάριστη και ζεστη φιλοξενία. Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα. Δοκιμάσαμε και βουβαλισιο γλυκό και ζεστό τσαγάκι. Ο Αχμέτ που μας πήγε βόλτα με τα άλογα είχε πολύ γέλιο και ο οικοδεσπότης ο κύριος θωδορης πολύ ευχάριστο και εξαιρετικό άτομο.

Ευχαριστούμε, Maltezos1996
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ζεστό περιβάλλον φιλόξενη όλοι, απολαύσαμε την βόλτα με τα άλογα κ επειδή δεν θέλαμε να φύγουμε δοκιμάσαμε σχεδόν όλες τις δραστηριότητες γτ ήταν απλά υπέροχα κ ένα μεγάλο μπράβο στον οικοδεσπότη κύριο Θοδωρή.

Ευχαριστούμε, oligersa o
Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος προσεγμένος και φιλόξενος έχει γίνει ένα με το περιβάλλον.
Φιλικοί άνθρωποι που αγαπούν αυτό που κάνουν.
Η ιππασία αξέχαστη εμπειρία στην λίμνη και στο δάσος.
Την επόμενη φορά θα κοιμηθούμε στα προσεγμένα δωμάτια.

Ευχαριστούμε, konstantinosziras