Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε τρείς νύχτες στον υπέροχο ξενώνα. Το δωμάτιο ευρύχωρο, άνετο και πεντακάθαρο. Το πρωινό εξαιρετικό. Οι ιδιοκτήτες φιλικοί και ευγενικοί. Οι δραστηριότητες που σου προσφέρει ο ξενώνας (βόλτα με άλογα και βαρκάδα) εξαιρετικά οργανωμένες σε παρεΐστικο κλίμα. Ελπίζουμε να ξαναβρεθούμε εκεί σύντομα.

Ευχαριστούμε, _Olga_travel
Ο/η Ihnilatis, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Δεκεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικος ξενωνας με ιδιαιτερα φιλοξενους και εξυπηρετικους ιδιοκτητες!!!Η τοποθεσια εξαιρετικη,η βολτα με τα αλογα, η βαρκαδα στη λιμνη τελεια!!!Ιδανικο μερος για να απολαυσεις την ηρεμια της εξοχης!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Nikoleta S
Ο/η SofiaC1243, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Δεκεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2018

Η λέξη εξαιρετικό, που αναγράφεται στον πίνακα αξιολόγησης, και τα 5 αστέρια είναι πολύ λίγα για να περιγράψει κανείς την εμπειρία που μπορεί να ζήσει στον Ιχνηλάτη Κερκίνης. Αν μια λέξη μπορεί να αντιπροσωπεύσει κάτι τέτοιο είναι η λέξη... ΜΑΓΙΚΟ!!!
Φτάνοντας με την παρέα μου, μας περίμενε η ζεστή «οικογένεια» του Ιχνηλάτη με τους ανθρώπους της γεμάτους θέληση και χαμόγελο και τα άλογά της γεμάτα όρεξη για βόλτα και περιπέτεια. Κάπου εκεί αρχίσαμε να καταλαβαίνουμε ότι εκείνη η μέρα θα μας μείνει αξέχαστη!
Αφού ανεβήκαμε στα άλογα και πήραμε τις απαραίτητες οδηγίες, από τον Τεό «Πατέρα» του Ιχνηλάτη, ξεκινήσαμε την βόλτα μας μαζί με την ευχάριστη παρέα του Αχμέτ, ο οποίος και στις 2 ώρες πορείας μας ήταν απολαυστικός. Δεν υπάρχουν πολλά λόγια για να εξηγήσω το θέαμα και τα συναισθήματα όση ώρα ιππεύαμε πλάι στην Κερκίνη. Το καθηλωτικό τοπία που προσφέρει η λίμνη σου δίνει την εντύπωση πως είσαι μέρος ενός ατελείωτου πίνακα ζωγραφικής.
Οι 2 ώρες πάνω στο άλογο μπορεί να ακούγονται πολλές αλλά για εμάς πέρασαν σα 2 λεπτά. Δυστυχώς δεν είχαμε την τύχη και τον χρόνο να μείνουμε στους ιδιαίτερους ξενώνες του Ιχνηλάτη ώστε να συνεχίσουμε την εμπειρία μας «βάζοντας το κερασάκι στην τούρτα»
Αυτό που έχω να τονίσω είναι ότι αξίζει έστω μια φορά στη ζωή σας να επισκεφτείτε αυτόν το ΜΑΓΙΚΟ ΤΟΠΟ!!!

απο τους:
ΘΑΝΑΣΗ
ΝΙΚΟ
ΣΤΑΥΡΟ
ΣΤΕΡΓΙΟ

φοιτητές από Καβάλα

Ευχαριστούμε, thanasismoud
Ο/η Ihnilatis, Ιδιοκτήτης του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Νοεμβρίου 2018

Ένα ευχαριστώ δεν είναι αρκετό...μας σκλαβώσατε με τα θερμά σας λόγια και είναι τιμή μας που θέλατε να μοιραστείτε δημόσια την εμπειρία σας και τις εικόνες που κρατήσατε στο μυαλό! Να είστε καλά, να ταξιδεύετε και να γνωρίζετε πάντα ανθρώπους και μέρη άξια να γεμίζουν την ψυχή σας!

Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2018

Για άλλη μια φορά περάσαμε τέλεια!!!Το μέρος είναι μαγικό!Τα δωμάτια τόσο άνετα,ευρύχωρα, όμορφα και καθαρά!!!Το πρωινό πολύ καλό με παραδοσιακά προϊόντα! Ο Θοδωρής και η Σοφία είναι πάντα τόσο εξυπηρετικοί κ ευγενικοί!Θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, martha_ig
Ο/η Ihnilatis, Ιδιοκτήτης του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2018

Οργανωμένος παραδοσιακός ξενώνας δίπλα στη λίμνη , με υπέροχη θέα. Τα δωμάτια πεντακάθαρα σε παραδοσιακό στυλ ,πολύ ευρύχωρα και με όλες τις ανέσεις,μεγάλη αυλή και χώρος για πρωινό. Οι οικοδεσπότες Σοφία και Θοδωρής ευγενέστατοι θα σας ξεναγήσουν σε όλη την περιοχή ! Ο ιχνηλάτης διαθέτει πλήθος δραστήριοτητων για μικρούς και μεγάλους όπως, ιππασία , βαρκάδα , τοξοβολία κα. Τιμές πολύ λογικές ! Η καλύτερη επιλογή για διαμονή στην περιοχή

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, StellaThessaloniki
Ο/η Ihnilatis, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!