Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό, και παρα πολύ ομορφα τα δωμάτια με παραδοσιακό στιλ,πετρα εχουν τζάκι κ γενικά σε κανουν μα νιώθεις οτι είσαι στη φύση.Το πρωινο αν κ το ετοιμάζει εκεινη την ωρα μια κύρια ειναι γευστικό αλλα οχι με μεγαλη ποικιλία. Η βολτα με τα άλογα ειναι υπέροχη όπως και η βαρκάδα όλα οργανωμένα απο τους ιδιοκτήτες του καταλύματος.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, ΛΑΖΑΡΟΣ Χ
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια μεγάλη έκπληξη για μας
όχι μόνο η τιμή για το δωμάτιο
όχι μόνο το όμορφο και πλούσιο πρωινό
Όχι μόνο η τοποθεσία του αλλά και η ζεστή φιλοξενία του προσωπικού το οποίο ότι πληροφορία και να του ζητήσαμε ήταν εκεί να βοηθήσει σε όλα τα παράξενα και περίεργα που ρωτούσαμε.
Καλή επιτυχεία

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, naytiko
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τα παιδιά μου και πραγματικά περάσαμε υπέροχα! Οι ιδιοκτήτες φιλοξενοι και εξυπηρετικοι. Το δωμάτιο ενθουσίασε τα παιδιά αφού το κρεβάτι τους ήταν ψηλά. Ανεβηκαμε με τα άλογα στο βουνό και ήταν μια ανεπανάληπτη εμπειρία! Βέβαια την παράσταση έκλεψαν ο Μπελλος και η Λούνα τα σκυλιά που στωικα υπεμεναν όλα τα χαδια και τα παιχνίδια των παιδιών. Το πρωινό σπιτικό νόστιμο και ευγενεστατα τα κορίτσια που σερβιραν. Θα πάμε ξανά σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, JoannaN337
Ο/η Ihnilatis, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Ιχνηλάτης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Είναι μεγάλη η χαρά μας για την αγάπη που εισπράττουμε για τον "Ιχνηλάτη"! Να περνάτε πάντα όμορφα!

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο μέρος για διακοπές μέσα στη φύση! Τοσο ευγενικοί οικοδεσπότες ο Θοδωρής και η Σοφια! Στα highlights της διανομής μας, η ιππασία δίπλα στη λίμνη Κερκινη με τον Αχμετ και οι τέλειες φωτογραφίες που μας τράβηξε! Το συστήνω ανεπιφύλακτα....σιγουρα θα ξαναπάμε!!! Ευχαριστούμε για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, konina84
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό περιβάλλον, πεντακάθαρα δωμάτια και εξυπηρετικότατοι η Σοφία και ο Θοδωρής που έχουν τον ξενώνα! Καταπληκτική η βόλτα με τα άλογα! Έχεις την ευκαιρία να καλπάσεις πλάι στη λίμνη Κερκίνη και να βγεις φωτογραφίες μέσα σε αυτήν καβάλα στο άλογο σου! Εξαιρετικός και ο συνοδός και φωτογράφος, Αχμέτ.Μια εμπειρία που όλοι αξίζει να ζήσουν!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Έλενα Τ