Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 18 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο δωμάτιο!!! Καθαρο ευρύχωρο,πολύ ζεστό !!με κουζινακι. Το οποίο ειναι εφοδιασμένο με το πρωινό! ο κ.Γιώργος ιδιοκτήτης του ξενώνα ευγενέστατος με το χαμόγελο κ πρόθυμος να βοήθησει σε ότι χρειαστείς!φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2016

Το ιδανικότερο δώρο για ένα ζευγάρι..
Μείναμε στον ξενώνα δύο βράδια μετά από πρόσκληση που δεχτήκαμε ως δώρο για τον αρραβώνα μας..Το ιδανικότερο!!
Ένα όμορφο διακοσμημένο καθαρό, ζεστό και ήσυχο δωμάτιο - σουίτα, με παραδοσιακό και μοντέρνο στυλ ταυτόχρονα!
Δίχωρο με ευρύχωρη κρεβατοκάμαρα και σαλόνι με τζάκι και τζακούζι ταυτόχρονα..Απλά όλα τα λεφτά..!Να μη θέλεις να βγεις έξω στο χωριό για βόλτα!
Ξύλα άφθονα, ζεστό νερό άφθονο και όλη την ώρα...
Δωμάτιο που διαθέτει κουζινάκι με υλικά για το τέλειο πρωινό να το απολαύσεις απέναντι στο τζάκι..(αυγά, υλικά για τοστ, χυμό, κρουασάν,μαρμελάδες, φρούτα 3 είδη καφέ κ.α.) με καθημερινό "ανεφοδιασμό"!!. Απλά το ετοιμάζεις όπως και κυρίως όποτε θέλεις εσύ..
Μας άρεσε πάρα πολύ, θα το ξαναπροτιμήσουμε και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα (ακόμα και χωρίς χιόνια..).

Συμβουλή για το δωμάτιο: Choose the second floor and room with the number 3!
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, anastapalios
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2016

Ο Ξενώνας Σιάντσης πραγματικά είναι άψογος σε όλα του!!!! Τα δωμάτια του στο ξεχωριστό παραδοσιακό ρυθμό της περιοχής ντυμένα με πετρα ξύλο και όμορφα χρώματα και έπιπλα είναι κάτι που θα κερδίσει τις εντυπώσεις από την αρχή!!! Στα πολλά συν συμπεριλαμβάνονται η όμορφη διαρρύθμιση του χώρου, το τζακούζι δίπλα στο τζάκι, η στήλη υδρομασάζ στο ντους, τα άφθονα ξύλα για το τζάκι, η ζέστη που επικρατεί όλο το 24ωρο στο δωμάτιο και το εκπληκτικά πλούσιο πρωινό που εφοδιάζει από το προηγούμενο βράδυ η διεύθυνση του ξενώνα.
Κορυφαίος επίσης και με πολλή όρεξη για να σε βοηθήσει και ο κ. Γιώργος που είναι και ο ιδιοκτήτης του ξενώνα! Αξίζει πραγματικά να το επισκεφθείτε!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Y8622DZ_
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα δωμάτια ντυμένα μ πέτρα τα πατοματα μεγάλο σαλόνι μ κουζινακι ψυγείο ένα μεγάλο καλάθι μ το πρωινό Τ οποίο στο αφήνουν από βράδυ στο δωμάτιο. Όλα τα δωμάτια έχουν τζάκι και μπανιέρα για υδρομασάζ είναι απίστευτα ωραία κ χαλαρωνεις. Ο ιδιοκτήτης πάρα πολύ φιλόξενος κ πρόθυμος να απαντήσει σε κάθε ερώτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, golfakias
Η κριτική έγινε: 31 Μαρτίου 2015

Μείναμε στον ξενώνα ένα σαββατόβραδο. Βρεθήκαμε εκεί μετά από σύσταση άλλου ξενοδοχείου στο χωριό (που ήταν γεμάτο). Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφα διακοσμημένο, στο παραδοσιακό στιλ του Αγ. Αθανασίου, με πέτρα και ξύλο. Είχαμε στη διάθεση μας μια κρεβατοκάμαρα, μπάνιο και ένα σαλόνι, όλα πολύ ευρύχωρα. Το highlight είναι βέβαια το τζακούζι μέσα στο σαλόνι το οποίο ήταν ότι καλύτερο μετα από μια μέρα στα χιόνια. Αντί για πρωινό σε εστιατόριο, το δωμάτιο διαθέτει κουζινάκι με ένα σωρό υλικά (αυγά, χυμό, κρουασάν, καφέ, υλικά για τοστ, μαρμελάδες, φρούτα, κ.α.). Η μόνη διαφορά είναι ότι το ετοιμάζεις μόνος, πράγμα που δεν το θεωρώ αρνητικό. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, ζεστό και ύσηχο και ο ιδιοκτήτης ευγενικός και εξυπηρετικός. Η τιμή είναι λογική για ένα τέτοιο κατάλυμα. Γενικά μας άρεσε πολύ και το συστείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, NiNeph