Tripadvisor
Agios Athanasios

“Απιστευτη εξυπηρετηση”
Κριτική για: Ταβέρνα Καταφυγιο

Ταβέρνα Καταφυγιο

Παρα πολυ ωραιο φαγητο και ιδιως το προτινομενο πιατο ημερας ηταν γευστικοτατο!ο χωρος ζεστος και ομορφα διακοσμημενος!ολο το προσωπικο ηταν φιλικοτατο και μας εξυπηρετησαν αψογα!τελεια επιλογη

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, alexandradL862JB

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2020

Εξαιρετική ποιότητα φαγητού και αρκετά γρήγορη εξυπηρέτηση . Πολυ όμορφο περιβάλλον με πολύ φιλόξενο και ευγενικό προσωπικό!!!
Η καλύτερη επιλογή

1  Ευχαριστούμε, 745margaritao
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο. Αριστη ποιοτητα. Καλες σχετικα τιμες. Αψογη συμπεριφορα του προσωπικου και πολυ προσεγμενος χωρος.

1  Ευχαριστούμε, Dimitris C
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Μείναμε στον Άγιο Αθανάσιο δύο μέρες. Και τα δύο βράδια φάγαμε στο "Καταφύγιο". Η εξωτερική διακόσμηση ήταν αυτή που μας εντυπωσίασε από την πρώτη μέρα και η συνέχεια ήταν η αναμενόμενη. Ο χώρος ήταν ζεστός. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και ζεστό ενώ η εξυπηρέτηση ήταν ταχύτατη. Σε μισή ώρα, με γεμάτο μαγαζί, μας τα είχαν φέρει όλα.! Ευχαριστούμε τον κ.Πέτρο για την καθοδήγηση του στο να διαλέξουμε πιάτα. Ολα τα πιάτα ήταν υπέροχα. Συνιστώ ανεπιφύλακτα τον μοσχαρίσιο σιδηρόδρομο, πατατες αλα κρεμ. Δύο επισκέψεις κάναμε και μείναμε ευχαριστημένοι. Δεν νομίζω να ήταν τυχαίο.

2  Ευχαριστούμε, _N4143NA
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Η Ευγένεια και η φιλοξενία πρέπει να διατηρούνται και όταν το μαγαζί είναι γεμάτο, και σε όσους δεν μπορείς να εξυπηρετήσεις.

2  Ευχαριστούμε, J2079PJ_

Ταβέρνα Καταφυγιο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παναγίτσα, Περιοχή Πέλλας

Ταβέρνα Καταφυγιο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!