Υπέροχο πρωινό!!!!
Καταπληκτική θέα!!!!!!!
Το καλύτερο μέρος για να μείνεις!!!!!!!!
Το προσωπικό ευγενέστατο και τα δωμάτια καθαρά και άνετα,θα ξαναπηγαίναμε σίγουρα !!! 5 αστέρια !!!!
Τηρούν όλα τα μέτρα για τον COVID-19

2  Ευχαριστούμε, anestiss2021
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2021

Απίστευτος χώρος, τα δωμάτια και η διαμονή ήταν φανταστικά όπως και όλο το προσωπικό, εξυπηρετικό στα πάντα, σίγουρα θα το επισκεφθούμε και άλλη φορά, το προτείνω σε όλους είτε για διακοπές ή για δουλειές!

2  Ευχαριστούμε, nikoskN8126VE
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2021

Τέλεια τοποθεσία,πολύ καθαρός χώρος , υπέροχο πρωινό,το δωμάτιο ήταν καλύτερο κι από ότι φαινόταν στις φωτογραφίες και γενικά μείναμε υπέρ ευχαριστημένοι απ'ολα. Θα σας ξανά επισκεφτούμε σίγουρα γιατί πραγματικά ο χώρος αξίζει...

2  Ευχαριστούμε, Estelianna
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2021

Όλα ήταν τέλεια ! Η εξυπηρέτηση από το προσωπικό, το δωμάτιο, η καθαριότητα, οι εγκαταστάσεις, το πρωινό ήταν εκπληκτικά! Περάσαμε πολύ όμορφα και ας μείναμε για λίγο! Σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε, ευχαριστούμε πολύ !

1  Ευχαριστούμε, VaggelisM16
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2021

Τα δωμάτια ήταν υπέροχα παραδοσιακά αλλά και μοντέρνα ταυτόχρονα ,ήταν πολύ καθαρά και μας παρείχαν όλες τις ανέσεις !!! Το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα φιλικό, εξυπηρετικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού μας !!! Το πρωινό ήταν πλούσιο !!! Η τοποθεσία είναι πολύ καλή, με τα πόδια μπορείς να κινηθείς στο χωριό πολύ γρήγορα !!! Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτουμε !

1  Ευχαριστούμε, K8673JUlenap