Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενα μέρος απίστευτο μέσα στη φύση και το οξυγόνο! Επίγειος παράδεισος! Ηρεμεί το μυαλό,ο οργανισμός και σε πολύ προσιτές τιμές σε σχέση με την πολυτέλεια που προσφέρεται!!Ιδανικό για χαλάρωση από την αγχώδη ρουτίνα της καθημερινότητας στην πόλη!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, nenaki94
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικός ξενωνας σε υπέροχη τοποθεσία!!!! Πλούσιο πρωινό και το προσωπικό μας σκλάβωσε!!!!Οι πίτες της Δέσποινας τέλειες... η μηλόπιτα νοστιμότατη και οι χειροποιητες μαρμελαδες τελειες όσο για την καθαριότητα άψογη. Δεν υπάρχουν λόγια...σίγουρα θα ξαναερθουμε

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, C5957DCdimitrisk
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα τον εν λόγω ξενώνα με την οικογένεια μου και μείναμε πλήρως ικανοποιημένοι. Είναι ένας πανέμορφος παραδοσιακός χώρος, πολύ καθαρός και με πολύ ευγενικό προσωπικό. Τα δωμάτια ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες και η θέα στο βουνό μαγική.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Travel_eleni
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καλή επιλογή για 3ημερο με φίλους. Εξαιρετικός χωρος με πολύ καθαρά δωμάτια. Επισης το προτείνω για την ευγένεια που είχε το προσωπικό μαζί μας. Και φυσικά για την πανέμορφη θεα που είχε το δωμάτιο μας στο βουνό!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _M9118LA
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Έχω επισκεφτεί 2 φορές τον συγκεκριμένο ξενώνα και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους!! Πολύ νόστιμο πρωινό, άνετα κρεβάτια ,ευγενικό προσωπικό. Το καλύτερο στον οικισμό για ζευγάρια, παρέα, οικογένεια.

1  Ευχαριστούμε, Xariskar95