Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα τον εν λόγω ξενώνα με την οικογένεια μου και μείναμε πλήρως ικανοποιημένοι. Είναι ένας πανέμορφος παραδοσιακός χώρος, πολύ καθαρός και με πολύ ευγενικό προσωπικό. Τα δωμάτια ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες και η θέα στο βουνό μαγική.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Travel_eleni
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καλή επιλογή για 3ημερο με φίλους. Εξαιρετικός χωρος με πολύ καθαρά δωμάτια. Επισης το προτείνω για την ευγένεια που είχε το προσωπικό μαζί μας. Και φυσικά για την πανέμορφη θεα που είχε το δωμάτιο μας στο βουνό!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _M9118LA
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Έχω επισκεφτεί 2 φορές τον συγκεκριμένο ξενώνα και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους!! Πολύ νόστιμο πρωινό, άνετα κρεβάτια ,ευγενικό προσωπικό. Το καλύτερο στον οικισμό για ζευγάρια, παρέα, οικογένεια.

1  Ευχαριστούμε, Xariskar95
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Όλα ήταν τελεια, το ξενοδοχείο πληρούσε όλα τα μέτρα υγιεινής, καθαρό, υπέροχο πρωινό που σερβίρεται την ώρα που θέλεις με ραντεβού. Το δωμάτιο ήταν τέλειο όπως και ή θέα, πολύ ζεστό και κατάλληλο για οικογένειες και ζευγάρια .Θα σας ξανά έρθουμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, rafaellos_07
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020

Εξαιρετικά ζεστό και φιλικό περιβάλλον. Πολύ όμορφο μέρος και απίστευτη φιλοξενία. Ένας πολύ ωραίος χώρος για να περάσεις με τον άνθρωπο σου και να ξεχαστείτε από την καθημερινότητα και τη ρουτίνα της πόλης.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, anastasiapasx