Tripadvisor
Agios Athanasios

Ήμασταν παρέα 6 ατόμων και επισκεφθήκαμε το κατάλυμα τον Ιανουάριο 2020. Ο χώρος πολύ προσεγμένος και ζεστός. Ο ιδιοκτήτης με γούστο κ επιμέλεια αναδεικνύει την κάθε γωνιά του. Παροχές ιδανικές για να αισθάνεσαι σαν το σπίτι σου. Ο χώρος καθαρός, η θέρμανση υπεραρκετή, τα καλοριφέρ έκαιγαν μέχρι αργά το βράδυ. Το τζάκι πανέμορφο, χτιστό, με ποσότητα ξύλων αρκετή για καύση 5-6 ώρες. Η τιμή απίστευτα προσιτή για τέτοια διαμονή κ πόσο περισσότερο για παρέα 6 ατόμων. Ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός κ εξυπηρετικός σε ότι κ αν ζητήσαμε, κατά την άφιξη προσφέρθηκε να συναντηθούμε σε κεντρικό σημείο για να μας οδηγήσει στο κατάλυμα. Αρνητικό ίσως μπορεί να θεωρηθεί μόνο το γεγονός ότι δε βρίσκεται σε κεντρικό σημείο. Είναι σχετικά ψηλά κάτι το οποίο όμως δε μας απέτρεψε στιγμή απο το να κατεβούμε με τα πόδια στο χωριό κ να απολαύσουμε τη διαδρομή! Σίγουρα θα χαρούμε να βρεθεί η ευκαιρία να το επισκεφθούμε ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Χ
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν μια απογοήτευση. Αρχικώς την ψάχναμε ποση ώρα για να μας δώσει τα κλειδιά, το σπίτι δεν είχε παράθυρα,αν θέλαμε παραπάνω ξύλα έπρεπε να τα πληρώσουμε και για 6 άτομα είχε μόνο 2 ρολά χαρτιά. Τα δωμάτια ήταν φτιαγμένα απο μια γυψοσανίδα οπότε ηχομόνωση μηδέν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _V2463PT