Tripadvisor
Agios Athanasios
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Ήρθαμε για 2 μέρες.. Το θετικό είναι ότι μας άρεσε πολύ το δωμάτιο... Τα αρνητικά είναι 1ον) με το που φτάσαμε και μας ξεναγήσε ο ιδιοκτήτης στ δωμάτιο,οταν τον ρωτήσαμε για το τζάκι που εινα τα ξύλα μας ρώτησε αν ξέρουμε να τ ανοίγουμε και μετά άλλαξε κουβέντα.μετα από λίγο τον ρωτήσαμε ξανα που είναι τ ξύλα και αντί να μας πει ότι ήταν ακριβώς έξω από τ δωμάτιο λέει εντάξει θα τ δούμε αλλά με ρέγουλα. Πρώτη κακή εντυπωση. 2ον) δεν είχε ποτέ ζεστό νερό.. Με -5 έξω θέλω να κάνω καυτό μπάνιο και όχι με χλιαρό νερό! Την 2η ημέρα δεν είχε καν νερό για λίγο.. Κ όταν ήρθε ηταν παγωμένο. Μας βγήκε ξινό το μπάνιο!! Και ακουσα κ άλλους πελάτες που παραπονέθηκαν για αυτό! 3ον) στο booking που κλείσαμε και τ δωμάτιο έγραφε ιππασία! Όταν ρωτήσαμε τον ιδιοκτήτη μου απάντησε ότι δεν έχουν ιππασία και με ρώτησε που το είδα αυτό! 4ον) το δωμάτιο δεν καθαριστηκε, ούτε αλλαγή σεντόνια, πετσέτες κλπ
5ον) το πρωινό οκ σε λογικά πλαίσια τιπορα το ιδιαίτερο, τα κρουασάν μπαγιάτικα!
Εννοείται πως απογοητευτηκαμε ενώ πληρώσαμε τόσα πολλά για 2 μέρες μόνο!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _joanna_gkioula
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το διαμέρισμα πάρα πολύ καλό και πολύ ζεστό.
Το πρωινό και εξυπηρέτηση άψογη.
Η διεύθυνση πρόθυμη και εξυπηρετική για το οτιδήποτε.
Νίκο σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για την υπέροχη διαμονή συνέχισε έτσι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, U9590ZQ_
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για 3 νύχτες τα δωμάτια αρκετά μεγάλα διχωρα με μπάνιο και σαλονάκι με τζάκι. Ο ιδιοκτήτης εξυπηρετικος και πρόθυμος ο χώρος πάρκινγκ πολύ βολικός όπως και η τοποθεσία του καταλύματος, στην είσοδο του χωριού με πρόσβαση σε όλα εύκολα και με τα πόδια. Η καθαριότητα μέτρια τα κρεβάτια δεν στρώθηκαν τη δεύτερη μέρα αλλαγή σεντονιων δεν έγινε καθόλου και τις πετσέτες μας έπρεπε να ζητήσουμε να τις αλλάξουν την 3 ημερα-τραγικό γιατί το κόστος διαμονής ήταν στα 120ευρώ!!!θέλει σίγουρα καλύτερη οργάνωση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, dimitrak2015
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2019

Χριστούγεννα στο Ζείδωρο στον Παλαιό Άγιο Αθανάσιο. Όλα τέλεια!!!
Καθαριότητα, φιλοξενία, εξυπηρέτηση, πρωινό με χειροποίητες μαρμελάδες, θέρμανση στα δωμάτια, ξύλα για το τζάκι χωρίς περιορισμό, τι να πω!!!
'Όσο και να ήθελα να βρω ένα μείον για τον συγκεκριμένο ξενώνα, απλά δεν υπάρχει!!!
Μέχρι και η τοποθεσία του στην αρχή του χωριού οπότε παρκάρεις εύκολα χωρίς να μπλέκεσαι στην "κίνηση" σε ώρες αιχμής.
Ο κύριος Νίκος ίσως ο καλύτερος οικοδεσπότης, νοιώθεις σαν να είσαι σπίτι σου!!!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα και βέβαια θα το προτιμήσω ξανά και ξανά και ξανά!!!!
Μπράβο στο Ζείδωρον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Σ
Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

3 συνεχόμενες χρονιές για τις διακοπές μας την περίοδο των εορτών στον Κύριο Νίκο , αυτό νομίζω τα λέει όλα !!
απίστευτοι ξενώνες , πολύ άνεση , απεριόριστα ξύλα για το τζάκι !! όλα απλά υπέροχα !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Ευαγγελία Μ