Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

΄Πολύ όμορφα δωμάτια, υπέροχη οικοδέσποινα! Η κα Όλγα μας περιποιήθηκε σα να είμαστε στο σπίτι της Φιλικά και φιλόξενα! Δε συζητώ για το πρωινό!!! Μας βοήθησε μέχρι και στην επιλογή των εκδρομών μας για τα αξιοθέατα της περιοχής! Ανεπιφύλακτα το προτείνω!!!!!

Ευχαριστούμε, Tour542276
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020

Ζεστός χώρος, καθαρός χώρος και πολύ φιλόξενοι άνθρωποι!
Η κ.Ολγα μας υποδέχτηκε και μας περιποιήθηκε σαν πραγματική οικοδέσποινα. Το δωμάτιο ευρύχωρο, καθαρό και ζεστό ότι πρέπει για ένα ζευγάρι! Πολύ καλή επιλογή εάν ξανά επέστρεφα θα πήγαινα με κλειστά τα μάτια στο Montecristo Chalet! ✅

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, A_Anagnw
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2020

Τόσο η οικοδέσποινα, όσο και ο χώρος ήταν πολύ φιλόξενα! Είναι ένας υπέροχος, φιλικός και καλαίσθητος χώρος διαμονής σε ένα εξίσου πολύ όμορφο χωρίο για τις χειμερινές σας αποδράσεις, totally recommended!

Ευχαριστούμε, Iliana_Manou
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2020

Η τοποθεσία του είναι εξαιρετική, τόσο για να περπατήσεις στο χώριο όσο και από άποψη παρκινγκ. Η κ. Όλγα πολύ ευγενική και πρόθυμη να βοηθήσει. Το πρωινό καλό αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Μείναμε σε σουίτα και η ηχομόνωση στην σοφίτα που ήταν το κρεβάτι ήταν ανύπαρκτη. Δυστυχώς οι διπλανοί μας μιλούσαν δυνατάκαι μπορούσα να ακούσα τα πάντα. Το μπάνιο ευρυχωρο αλλά απογοητεύτηκα με τη ντουζιέρα. Είχα διαβάσει για χαμάμ αλλά το νερό μετά από λίγη ώρα δεν ήταν όσο ζεστό θα ήθελα. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, ευρύχωρο με ωραία διακόσμηση. Το στρώμα και τα μαξιλάρια πολύ καλό.

Ευχαριστούμε, margarita9843
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μερος! Φιλόξενο και ζεστό περιβάλλον, ωραίο πρωινό, τρομερά ευγενική και εξυπηρετικότατη η Όλγα! Το μόνο, ίσως μείον είναι η ηχομόνωση. Διότι μείναμε στο ισόγειο και μπορούσες να ακούσεις όταν έμπαινε κάποιος στο chalet και συζητήσεις. Αλλά αυτό δεν ήταν εμπόδιο για τις διακοπές.

Ευχαριστούμε, kwnstantinakav