Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονη μας ήταν για 4 ημέρες και 3 βραδιά ..υπάρχουν και καλα σημεία και κακα ..θα αρχίσω από τα καλά
Το προσωπικό ήταν πολύ ευχάριστο και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει ιδιαίτερα η κυρία Μαρία στην ρεσεψιόν που μας βοήθησε αρκετά και μας έδωσε αρκετές πληροφορίες όπως και οι δύο νεαροί στο μπαρ που με κάθε τρόπο προσπάθησαν να μας βοηθήσουν με τις επιλογές των ποτών μας και όταν δεν μας αρέσει κάτι χωρίς να το πούμε.. από μόνοι τους μας έφεραν άλλο ποτό ! Τα δωμάτια είναι αψογα από την άποψη χώρου ..θεάς και διακόσμησης
Απο φαγητό ξεχωρίσαμε το πρωινό ..ωραίος μπουφες και μεγάλη ποικιλία ....
Αλλά υπάρχουν κι τα αρνητικά
Αρχικα από το φαγητό ..το μεσημεριανό και το βραδινό τα φαγητά ήταν σχεδόν ίδια 1 με 2 φαγητά άλλαζαν μόνο
2ον οι καθαρίστριες είναι αγενής και το λέω διοτι το μεσημέρι που πήγαμε στο δωμάτιο να ξεκουραστούμε τις βρήκαμε στο δωμάτιο να καθαρίζουν και μας είπαν ότι μόλις μπήκαν και θα αργήσουν οπότε να πάμε μια βόλτα και όλα αυτά με ύφος ..αρχικά ποιος καθαρίζει το δωμάτιο στις 2 η ώρα το μεσημέρι που οι επισκέπτες θέλουν να ξεκουραστούν εκηνει την ώρα ? Επίσης όταν μας άλλαξαν τα σεντόνια ήταν λερομενα με διάφορες στάμπες και οι πετσέτες μύριζαν περίεργα
Και τέλος το σέρβις όντως ήταν καλό αλλά σε κάποια σημεία υστερούσαν ..όπως το λευκό κρασί που το σερβιραν ζεστό .. προφανώς χωρίς φέρουν ευθύνη οι ίδιοι

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, julianrama97
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικά ευγενικό προσωπικό, πολύ καθαρά δωμάτια, φοβερή θέα από τα δωμάτια που βλέπουνε στη θάλασσα. Επίσης η πισίνα ήτανε πάντα καθαρή και το φαγητό σε πολύ καλό επιπεδο. Θα το ξανά επισκεφθούμε

Ευχαριστούμε, F208ZVgiannisk
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ευγενικό προσωπικό, τα δωμάτια πολύ καθαρά με καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας, η πισίνα υπέροχη και πεντακάθαρη, ωραίο φαγητό και υπέροχα κοκτέιλ.
Γενικά ευχαριστηθήκαμε πολύ τις διακοπές μας φέτος

Ευχαριστούμε, agnestsapournia
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο εξαιρετικο όσων αφορά την υποδομή και τις παροχές.Το εστιατόριο επίσης. Αυτό όμως που μας σκλάβωσε ήταν το προσωπικό του ξενοδοχείου, πάντα χαμογελαστό, ευγενικό, πρόθυμο, σβέλτο και ευδιάθετο. Να είναι καλά όλοι τους,

1  Ευχαριστούμε, 279lianas
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε ωραία και ήσυχη τοποθεσία, με ωραία παραλία, 2 λεπτά μακριά με τα πόδια. Καταπληκτικό φαγητό και εξαιρετική συμπεριφορά από όλο το προσωπικό. Ωραία διακόσμηση, καθαρά δωμάτια με εκπληκτική θέα στο βουνό και τη θάλασσα. Η πισίνα πεντακάθαρη και ασφαλής. Το προσωπικό τηρούσε όλα τα μέτρα προστασίας για τον covid 19.

Ευχαριστούμε, nkoravos