“Καλό φαγητό και καλές τιμές”

Τρίκρηνα Παραδοσιακή Ταβέρνα - Κρεοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κοντά στη λίμνη Δόξα, ότι πρέπει για φαγητό μετά τη βόλτα σας εκεί. Η ταβέρνα έχει και τραπέζια έξω αν ο καιρός το επιτρέπει. Δικά του κρέατα τα οποία βγαίνουν από τη σχάρα καλοψημένα. Μεγάλες μερίδες πολύ καλή εξυπηρέτηση και λογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Θωμάς Π

Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Είχαμε παραγγείλει 500 γρ. Παιδακια, μας έφεραν 1200γρ χωρις να μας ενημερωσουν σχετικα και ενώ είχαμε ξεκινησει να τρωμε, μας ανεφεραν ότι είχε γίνει λάθος. Το χειρότερο είναι ότι στο τέλος μας τα χρέωσαν κανονικά και ήρθαν τρία άτομα από το μαγαζί προσπαθώντας να μας πείσουν ότι εμείς είχαμε λάθος καθώς τα φάγαμε και δεν επιστρέψαμε τα μισοφαγωμένα παιδάκια. Στο τέλος η συμπεριφορά Τους ήταν προσβλητική . Κριμα για τη μικροπρεπη συμπεριφορα, αφου τα λουκανικα και το μπιφτεκι αξιζαν. Α π α ρ α δ ε κ τ ο ι

Ευχαριστούμε, 219vasiak
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020

φάγαμε πάρα πολύ ωραία και οι μερίδες ιδιαίτερα χορταστικές. τα κρέατα είναι ντόπια και η ποιότητα πολύ καλή! Οι τιμές λογικές και η αξυπηρέτηση πολύ καλή παρότι είχε πολύ κόσμο την Κυριακή που πήγαμε. το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, afroditimor
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικό το προσωπικό,άριστη εξυπηρέτηση παρόλο που ήταν γεμάτο, αρκετά καλό το φαγητό και σε προσιτές τιμές.
Το μόνο μείον ότι ψάχνοντας στο TripAdvisor γυρίζοντας από τη λίμνη Δόξα έδειχνε όλες τις ημέρες κλειστό.
Μια ενημέρωση θα έπρεπε να γίνει.

Ευχαριστούμε, giannas114
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν ότι έπρεπε μετά από αρκετή ώρα στους χωματόδρομους κατά τη διάρκεια της ημερήσιας εκδρομής μας στη λίμνη Τσιβλού και Δόξα. Ένα συμπαθητικό οικογενειακό μαγαζί με ευγενέστατο προσωπικό, καθαρό, με προσιτές τιμές, καλομαγειρεμένο κρέας και φρέσκες πρώτες ύλες. Διαθέτει ψητά και μαγειρευτά φαγητά και ολόφρεσκες τηγανητές πατάτες!

Ευχαριστούμε, SpirosG153

Τρίκρηνα Παραδοσιακή Ταβέρνα - Κρεοπωλείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρχαία Φενεός, Περιοχή Κορινθίας
Αρχαία Φενεός, Περιοχή Κορινθίας

Πλανητέρο, Περιοχή Αχαΐας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Τρίκρηνα Παραδοσιακή Ταβέρνα - Κρεοπωλείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!