eDreams
Priceline
Agoda.com
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο καθαρό δωμάτιο με ωραία διακόσμηση !!! Απίστευτη θέα ξαπλώνοντας από το κρεβάτι καθώς και βγαινοντας στο μπαλκόνι.Σωστη εξυπηρέτηση , τσιμπημενες τιμές για τα δεδομένα του Έλληνα!Με 70€ πας στις Άλπεις τουριστική περίοδο και εδώ 85 έλεος!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Kwstas M
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα καθαρά παραδοσιακό Ηπειρωτικό δωμάτιο με τζάκι και μοναδική εξυπηρέτηση η Κυρία Ευαγγελία μας εχει αφήσει άφωνους! Ειναι στη διάθεση μας ανα πάσα στιγμή για να μην μας λείψει τίποτα, ευγενική και χαμογελαστή! Ζητήσαμε ενα τσάι γιατι είμασταν λιγο Κρυωμενη και μας έφερε μηλόπιτα , μελομακάρονα, κουραμπιέδες και μπισκότα! Και φυσικά χωρίς καμία χρέωση! Προσφέρθηκε να μας ανάψει το τζάκι και γενικότερα μας εχει υποχρέωσει με την Ευγενία της! Μπράβο γιατι λειπει κατι τέτοιο στις μερες μας! Επίσης υπέροχο πρωινό απο τα χεράκια της! Φυσικά το μέρος Ελάτη ειναι απίστευτο!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, 948aggelikib
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο πολύ ωραίο με όμορφη διακόσμηση, τζάκι και κουζινακι. Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία. Επίσης αυτό που μου έκανε ευχάριστη εντύπωση είναι το χαμηλό της τιμής αν αναλογιστεις και την περίοδο, καθώς πληρώσαμε για 2 βραδια 78€, όπως και επίσης τα ξύλα για το τζάκι ήταν free. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα όπως και την περιοχή που είναι πανέμορφη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, _D6425UT
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2017
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: номер на третьем этаже с большим угловым балконом и прекрасными видами
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους