“Μοναδικό🔝🔝”

Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλύτερα κ ομορφότερα εστιατόρια στην ελάτη τρωσ υπέροχα μεγάλες μερίδες τέλειο φαγητο ωραία διακόσμηση το τζακι τελειο κατω απο κορμο δέντρου αψογο σε ολα του νορμαλ τιμές
Ελρνη Ρόδος❤

4  Ευχαριστούμε, Eleni K

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Θα ηθελα να ειμαι λιγο θετικος στη κριτικη μου αλλα πραγματικα αυτο το μερος!!!!!!!!!!!δεν μου αφηνει περιθωρια για κατι θετικο!!!
Ειναι κριμα καποιοι καταστηματαρχες να μην καταλαβαινουν οτι οταν καποιος παει για φαγητο καπου και μαλιστα με τα παιδια του θελει να πληρωση μεν αλλα να φαει κιολας κατι που πρωτον να τρωγεται και δευτερον να ειναι αυτο που πληρωνει.Ακομη το προσωπικο να ειναι αν μη τι αλλο ευγενικο και λιγο προθυμο οση δουλεια και αν εχει να μας φερει καρεκλες να καθησουμε για να τον πληρωσουμε και μαλιστα φαγητα που δε μας εφεραν ποτε στο τραπεζι.Κριμα γιατι τετοια μερη σαν την ελατη ειναι πανεμορφα και χανουν επισκεπτες απο τετοια μαγαζια.Ευχαριστω και συγνωμη για τον θυμο μου αλλα ελεος

Ευχαριστούμε, Spiridon T
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέτριο εστιατόριο. Οι τιμές τσιμπημένες. Μερίδες μικρές. Μπριζόλα μοσχάρι στα 20 ευρώ κοντά και την βαφτίζουν σταβλίσια! Service καλό. Χωρος καλός.

2  Ευχαριστούμε, John G
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικές γεύσεις...πολύ χνουδι όμως στο φαγητό σχεδόν σε όλα τα πιάτα κ η χωριάτικη στο καρβέλι από κατάψυξη....

3  Ευχαριστούμε, Sofia K
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάποιοι ιδιοκτήτες εστιατορίων νομίζουν οτι βρίσκονται ακόμη στη δεκαετία του 1970 (ίσως αδικώ κάποιους) και πουλάνε στο κόσμο τρέλα. Να καταλάβουν ότι οι καιροί άλλαξαν το ίδιο και οι απαιτήσεις των πελατών. Ένας από αυτούς είναι και ο ιδιοκτήτης του συγκεκριμένου καταστήματος. Στο διαταύτα... όλη η παραγγελία ένα ΛΑΘΟΣ. Άλλα αντί άλλων και ο σερβιτόρος τρελίτσα για να σε πείσει ότι όλα είναι σωστά. Γευστικά όλα κάτω του μετρίου. Σίγουρα δε θα ξανακάνουμε το λάθος να το επισκεφτούμε στο μέλλον.

2  Ευχαριστούμε, Chris-Glp

Οινομαγειρείο Καλαμαράς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελάτη, Περιοχή Τρικάλων

Οινομαγειρείο Καλαμαράς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!