“Μαγαζι που μόνιμα δημιουργεί πράγματα..”
Κριτική για: Ταβέρνα Νεραντζούλα

Ταβέρνα Νεραντζούλα
Περιγραφή: κρητικη παραδοσιακη κουζινα που εχει ως πρωτη υλη αποκλειστικα και μονο το παρθενο ελαιολαδο της οικογενειακης παραγωγης μας.........
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2021

Ως ντόπιοι μας είπαν να είπαν γνωστοί μας να πάμε ..το φαγητό εξαιρετικό η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ άψογη ...σαλάτα Νερατζούλα και κρεατόπιττα εξαιρετικά ....

2  Ευχαριστούμε, ManolisT22

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλό φαγητό άψογη εξυπηρέτηση.....σκιουφικτα ντοματοκεφτεδες τσιγαρίζουμε και οι σαλάτες τεράστιες και αψεγαδιαστα λαχανικά...

3  Ευχαριστούμε, _V1824OU
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό άψογη εξυπηρέτηση τέλεια ατμόσφαιρα ...μην χάσετε το στιφάδο και τ γραβιέρα στο ξεροτυγανο ...

2  Ευχαριστούμε, Γιάννης Κ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω η καλύτερη επιλογή για ένα γεύμα μετά το μπάνιο στο Ελαφονήσι. Παραδοσιακή κρητική κουζίνα με άριστα υλικά. Με ευγένεια και ταχύτητα στην εξυπηρέτηση.

2  Ευχαριστούμε, Irene D
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Το μαγαζί είναι εξαιρετικό η εξυπηρέτηση απίστευτη τα φαγητά μαγευτικά!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους σας και δεν θα χάσετε!!

2  Ευχαριστούμε, 598paraskeuast

Ταβέρνα Νεραντζούλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κίσσαμος, Νομός Χανίων
Κίσσαμος, Νομός Χανίων

Ταβέρνα Νεραντζούλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!