“Εξαιρετικό!!”
Κριτική για: AntaMa

AntaMa
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Μετά από 7 ημέρες διαμονής βρήκαμε επιτέλους το τέλειο τσιγαριαστο και όχι μόνο..Αξίζει οπωσδήποτε μια στάση!!

2  Ευχαριστούμε, Βασιλεια Μ

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

η εξυπηρέτηση του μαγαζιού ειναι άψογη...Η ιδιοκτήτρια του μαγαζιού ηταν εκει για να μας υποδεχτεί με ενα γλυκό και ζεστό χαμόγελο...!!! καθίσαμε και μας έφερε καταλόγους..ο κατάλογος εχει παραδοσιακό μενού νόστιμο...!!! το φαγητό υπέροχο...οτι πήραμε ηταν ολόφρεσκο με πάρα πολύ καλής ποιότητας κρέατος...η μερίδες μεγάλες και όμορφα διαμορφωμενες στο πιάτο....η τιμές πολύ προσιτές για το φαγητό που φάγαμε...!!! Αν περάσετε απο εκει πραγματικα αξίζει τον κόπο να σταματήσετε για φαγητό...ΟΛΑ ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ....θα ξανά πάμε σίγουρα...!!!

2  Ευχαριστούμε, roulakav
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από που να πρωτοξεκινησω από την εξυπηρέτηση που γίνεται φιλοξενία και νοιωθεις σαν στο σπιτι σου από τα άψογα μαγειρεμένα παραδοσιακά φαγητά από τις πολύ χαμηλές τιμές πριν έρθω στην Κρήτη όλοι μου έλεγαν να τρώμε σε μη τουριστικές περιοχές στα γύρω τριγύρω χωριουδάκια ε λοιπόν είχαν απόλυτο δίκιο και η επιλογή της εν λόγω ταβέρνας μας δικαίωσε στο 100%

54  Ευχαριστούμε, stavrosm881
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Το μενού είναι ξεκάθαρα τουριστικό με περιορισμένα πιάτα, εξαιρετικά μικρές μερίδες σε ένα χώρο δίπλα σε κεντρικό δρόμο με πολύ θόρυβο. Οι πελάτες ήταν αντίστοιχα περαστικοί τουρίστες.

3  Ευχαριστούμε, MaraKour
Ο/η georgiamargaritaki, Ιδιοκτήτης του AntaMa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2020

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω που μας επισκεφτήκατε. Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το μενού περιορίστηκε λόγω της πανδημίας ώστε να έχουμε πάντα φρέσκα και ποιοτικά πιάτα που αυτό δεν θα ήταν εφικτό αν υπήρχαν πολλά πιάτα στον κατάλογο με λίγους πελάτες. Αλλά περιορίστηκε σε παραδοσιακά πιάτα και όχι «τουριστικά». Επίσης οι πελάτες μας δεν είναι περαστικοί τουρίστες και ποτέ δεν τους αντιμετωπίζουμε έτσι. Σεβόμαστε πάντα όποιον κι αν έρθει στο χώρο μας και δεν μας αρέσει καθόλου αυτή η έκφραση. Θα μας βοηθούσε περισσότερο αν μας είχατε πει τι ακριβώς φάγατε. Για αυτό θα θέλαμε αν επιθυμείτε να μας στείλετε στο mail georgiamargaritaki@yahoo.gr ή θα μπορούσαμε να μιλήσουμε στο 2822051732 γιατί μας ενδιαφέρει πραγματικά να έχουμε ευχαριστημένους πελάτες και λυπούμαστε για τη δυσαρέσκεια σας.

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφτηκαμε και πάλι το ΑΝΤΑΜΑ το οποίο και συνεχίζει να προσφέρει άψογο, σπιτικό και πεντανοστιμο φαγητό .σας ευχαριστούμε και θα σας ξανάρθουμε !!!

Ευχαριστούμε, 690mariannat

AntaMa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Χωριό, Κίσσαμος
Κίσσαμος, Νομός Χανίων

AntaMa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!