“Μέτριο”
Κριτική για: Palmie bistro Escape Center - Ilion

Palmie bistro Escape Center - Ilion

Πήγαμε για φαγητό. Κάτω από το τραπέζι μας γινόταν ο κακός χαμός από σκουπίδια. Ζητήσαμε εμείς και ήρθαν να καθαρίσουν. Μου έκανε εντύπωση, που η υπάλληλος καθάρισε μόνο τον δικό μας χώρο κι ακριβώς στο διπλανό τραπέζι επικρατούσε η ίδια κατάσταση και δεν έκανε τον κόπο, να απλώσει την σκούπα της, για να μαζέψει κι εκεί.
Η εξυπηρέτηση σχετικά καλή και το φαγητό ήρθε στην ώρα του. Πήραμε μακαρονάδες, που ήταν αρκετά καλές. Αλλά γενικά ο χώρος, δείχνει μια ψιλοεγκατάλειψη. Κρίμα πάντως, γιατί το εμπορικό μαζεύει κόσμο και θα μπορούσαν να επενδύσουν λίγο παραπάνω. Θέλει μια ανακαίνιση σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Roula K

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Στην. Αρχή. Ήταν. Το. Καλύτερο. Από. Όλα. Στο. Εμπορικό. Συνεχίζει. Να. Είναι. Αλλά. Όχι. Όπως. Τα. 8.πρωτα.χρονια.κριμα.σερβιτοροι.βαριουνται.να.γεμισουν.τσ.ποτηρια.με.νερο.δεν.βαζουν.παγακια.δεν.αλλαζουν.τασακο.η.τυτοπιτα.τις.μερες.της.προσφορας.χαλασε.ποιοτικα.κσι.μικρυνε.γενικα.αλλαξε.πολυ.προς.το.χειροτερο.ο.καφες.δεν.ειναι.ο.ιδιος.τελος.εποχης.κριμα.

Ευχαριστούμε, _I1529FH
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο λόγος που το χαρακτηρίζω μέτριο είναι κυρίως επειδή είναι πολύ θορυβώδες το περιβάλλον και επίσης το πιο σημαντικό είναι αποπνικτική η ατμόσφαιρα εξαιτίας του τσιγάρου μέσα σε κλειστό χώρο χωρίς εξαερισμό. Έχει καλό καφέ και καλές τιμές, το σερβις είναι γρήγορο αλλά θα πρέπει να διορθώσει το θέμα με το τσιγάρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν κάποτε στα πάνω του και είχε ωραίο φαγητό! Τώρα το φαγητό δεν λέει κάτι, τέρμα τυποποιημένο και κατεψυγμένο και καφέ βρίσκεις και καλύτερο εκεί τριγύρω! Νομίζω θέλει μια γενικη ανακαίνιση σε όλα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, kikiraft
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτηκαμε μέσα στις γιορτές.Ειχε happy hour και πληρώσαμε φθηνότερα τον καφέ και μας κέρασαν και τυρόπιτα ή μπουγάτσα.Το μόνο αρνητικό ήταν το ντουμάνι από τα τσιγάρα που δυστυχώς σε κανένα καφέ στο escape center δεν τηρείται ο νόμος για αποφυγή καπνίσματος σε κλειστούς χώρους..

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, _R8884IX

Palmie bistro Escape Center - Ilion: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίλιον, Αττική

Palmie bistro Escape Center - Ilion: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.