“Το καλύτερο μαγαζι”
Κριτική για: Enzzo Cook Bar

Enzzo Cook Bar

Το καλύτερο μέρος για καφεδάκι και γρήγορο φαγητό!! Τα παιδιά άψογα ο καφές του από τους πιο ωραίους και μην ξεχάσετε να πάρετε club Sandwich

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, christinakS3045PG

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Παραγγείλαμε delivery κρέπες και είδαμε - για πρώτη φορά από τότε που άνοιξε - ότι το μέγεθός τους μειώθηκε κατά το 1/3. Κατά το άλλα: πλήρης κατάλογος, χωρίς υπερβολές. Μία φορά μία σερβιτόρα έξυνε την βουβωνική της περιοχή μπροστά στο πρόσωπό μου κατά την ώρα της παραγγελίας.

Ευχαριστούμε, kostisb997
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2020

Πολύ νόστιμες -και όχι παραβρασμένες- μακαρονάδες σε πολύ γενναιόδωρες ποσότητες!Θα ξαναπήγαινα πολύ ευχαρίστως!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Σταματία Τ
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την παρέα μου για βραδινό φαγητό και πήραμε μακαρονάδες. Οι καλύτερες στο είδος τους, μαζί με το ομώνυμο κατάστημα στο Περιστέρι. Απίστευτη γεύση, η μερίδα ικανοποιητική. Από τιμές κανονικές, 8 ευρώ, αν και πιστεύω πως είναι αρκετά λεφτά πιστεύω πως αξίζει έστω κια φορά το μήνα!!
Το μόνο κακό είναι πως στο κιόσκι, διότι έχει και μέσα και έξω, αλλά με σκέπαστρο.. υπάρχει το ρίσκο των εντόμων που μπορεί να γίνουν ενοχλητικά διότι προσελκύονται από τα φώτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ειρήνη Π
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχω πάει δυο φορές εκεί για φαγητό , μια έφαγα πίτσα κ την άλλη μακαρόνια , μου άρεσαν γευστικά , οι σαλάτες ήταν κ αυτές όμορφες , μια αρκετά καλή επιλογή .

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, E3290XF_

Enzzo Cook Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίλιον, Αττική

Enzzo Cook Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.