Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χτισμένο στην Αθαμανία Τρικάλων, το Αρχοντικό Βελούσι είναι ο απόλυτος προορισμός για να κάνεις τις διακοπές σου, οποιαδήποτε εποχή του χρόνου. Ο Μπάμπης και ο Ηλίας έχουν φροντίσει ώστε να σε κάνουν να αισθάνεσαι σαν στο ΣΠΊΤΙ σου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Coach G
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος προορισμός με υπέροχους ανθρώπους! Ζεστή υποδοχή, ζεστή φιλοξενία! Ο κύριος Μπάμπης και η κυρία Ντίνα μας έκαναν να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας!! Η απόλυτη ξεκούραση μέσα στα πλατάνια και διπλα στο ποτάμι! Εμείς μείναμε στη σουίτα και το απολαύσαμε! Όμορφοι παραδοσιακοί χώροι!Πολύ καλο φαγητό...και όσο για το γουρουνοπουλο της γιαγιάς..δεν έχουμε λόγια!! Σας ευχαριστούμε για όλα..θα τα ξαναπούμε σιγουρα!!! Αλέξανδρος-Ξένια

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 370xeniag
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2018

Η Αθαμανία βρίσκεται λιγο πιο εξω απο την ελάτη , φτασαμε στο προορισμό μας αργα το βραδύ και ο φιλικότατος και εξυπηρετικότατος Κύριος Μπάμπης μας περιμένε στο ομορφό ξενοδοχείο του!!!
Μας καλοσόρισε με ένα σπιτικό λικέρ απο κράνα, και μας εδείξε τα δωματιά μας αφου πρώτα μας μίλησε για την περιοχή και για τις εκδρομές που διοργανώνει στο βουνό.
Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και ομορφά, το τζακί εκαίγε απο νώρις και η αίσθηση ηταν φανταστική. Η διαδρομή φευγοντάς απο το ξενοδοχείο φανταστική , ειχα καιρο να δω κατι τοσο ομορφο!!!
Ευχαριστούμε πολύ Κ. Μπαμπη Θα σας ξανα επισκευτούμε με αφορμή τις εκδρομές σας στο βουνό!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η σουιτα ειναι φανταστικη, εχει και θεα στο ποταμι
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, joanna_apotolatou
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2016

Επισκευτήκαμε το μικρό χωριό της Αθαμανίας το Νοέμβριο, αν και είχε λίγο κρύο, ηταν ο ιδανικός προορισμός για λίγες μέρες μακριά από τη φασαρία της πόλης.
Ο ξενώνας είναι σε ειδυλλιακή τοποθεσία, και οι ανθρωποι που το έχουν ειναι φιλικοί και ζεστοί. Μας καλωσόρισαν με ενα ζεστό τσάι και μας μίλησαν για την περιοχή.
Ολοι μείναμε πολύ ευχαριστημένοι τόσο από την εξυπηρέτηση όσο και απο την καθαριότητα του χώρου. Ευχαριστούμε πολύ Μπάμπη:)

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, maria_mkon
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2016

Υπέροχο μέρος , υπέροχο ξενοδοχείο ,
ζεστοί άνθρωποι. Πραγματικά αισθάνεσαι σαν το σπίτι σου.
Το πρωινό παραδοσιακό και μπορείς να το απολαύσεις δίπλα στο τζάκι.
Μας άρεσε πολύ και σιγουρα θα το επιλέξουμε και πάλι για τις χειμερινες μας αποδράσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους