95 €
Vio.com
82 €
Με πλήρη επιστροφή χρημάτων πριν τις Τετ 28 Φεβ
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2022

Το μισο προσωπικο ειναι ευγενεστατο και το αλλο μισο περαν του αγενεστατου ειδικα στην ρεσεψιον. Ειναι βρωμικο και παμπαλαιο. Το δωματιο ειχε μια απαισια μυρωδια αποχετευσης και η τηλεοραση δεν λειτουργουσε. Δεν το συστηνω καθολου. Τα προβληματα αντιμετωπιζονται με αγενεια απο τη ρεσεψιον.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, yioulia2022
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2022

Μπήκαμε στο δωμάτιο και ήταν παγωνιά τους καλέσαμε 4 φορές και δεν έκανα τίποτε αναγκάστηκα έπρεπε να μείνουμε για να μην φύγουμε το βράδι !!! Η αντιμετώπιση τους ήταν άθλια ούτε να το παραδεχτούν και να ζητήσουν συγνώμη

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
1  Ευχαριστούμε, kyriakip2022
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά: Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, καλό δείπνο και μουσική-διασκέδαση.

Αρνητικά: το πρωινό δεν ήταν ικανοποιητικό και δεν είχαν αρκετά φλιτζάνια για καφέ. Τα δωμάτια δεν ήταν και τόσο καθαρά, χρειάζονται ανακαίνιση. Επίσης δεν είχε ζεστό νερό. Τέλος το ενσωματωμένο χαλί χρειάζεται σίγουρα καθάρισμα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Dimi1996G
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2019

Το ξενοδοχείο θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο από τα δωμάτια έως και θέματα οργανωσεις. Στον 5ο όροφο πολύ μεγάλο πρόβλημα με την θέρμανση δεν υπάρχει καθόλου. Δεν θα αναφερθώ όμως περαιτέρω σε αυτά γιατί λίγο πολύ είναι γνωστά, κρίμα που οι ιδιοκτήτες δείχνουν ότι δεν εισακουγομαστε και ότι δεν σέβονται τον κόσμο που έρχεται διότι έτσι χάνουν πολύ πελατεία. ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΈΝΑ ΤΕΡΆΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΡΕΣΕΨΙΌΝ ΔΙΌΤΙ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΌ ΈΧΕΙ ΑΥΤΌ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΟ. ΕΥΓΕΝΙΚΆ, ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΆ, ΠΡΌΘΥΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΉΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΎΣΟΥΝ! ΓΕΩΡΓΊΑ, ΔΗΜΉΤΡΗ ΚΑΙ ΣΤΈΦΑΝΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΑΙ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ ΑΠΌ ΚΑΡΔΙΑΣ.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 61elenis
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο σε ένα μέρος πανέμορφο! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και το δωμάτιο καθαρό και με υπέροχη θέα από την κλειστή βεράντα . Το σημειο του ξενοδοχείου είναι πολύ βολικό, πάνω στην κεντρική πλατεία Τροόδους. Όλα άψογα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, PennyDM
Ο/η Troodos Hotel, Guest Services / Front Office του Troodos Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή κυρία PennyDM,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας και μας παρέχετε αυτή την τόσο θετική κριτική. Είναι ιδιαίτερα ευχάριστο να γνωρίζουμε πόσο απολαυστική για σας ήταν η διαμονή σας συμπεριλαμβανομένων όλων των παραμέτρων.
Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας για ακόμα μια ευχάριστη διαμονή.

Σας Ευχαριστούμε,
Στέλλα Παπαγαθοκλέους