eDreams
Expedia.com89 $
Hotels.com89 $
Priceline90 $
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

απλό ξενοδοχείο, προσφέρει τα απαραίτητα και το κυριότερο σε αξιοζήλευτο σημείο του βουνού! Η θέα καταπληκτική, και το χιονισμένο τοπίο παραμυθένιο. με το μωρακι μας 4 μηνών βολευτηκαμε μια χαρα, το δωματιο ηταν πολυ ανετο. θα το ηθελα λιγο πιο καθαρο αλλα σε γενικες γραμμες θα ξαναπηγαιναμε ☺

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, IAM G
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017

Πήγαμε ανήμερα της Πρωτοχρονιάς για να περάσουμε μια ευχάριστη ημέρα με την παρέα μας. Το βράδυ μας είχαν πει ότι θα έχει όπως και κάθε χρόνο πρωτοχρονιάτικο μπουφέ αλλά δεν είχε τίποτα και οι δικαιολογία ήταν επειδή οι περισσότεροι ένοικοι έφαγαν στο μπουφέ του μεσημεριού υπολόγισαν ότι δεν θα έτρωγαν την νύχτα!!
Αν είναι δυνατόν, ανήμερα της Πρωτοχρονιάς και να μην υπάρχει ένα επίσημο δείπνο παρόλο που ακριβοπληρώσαμε την διαμονή μας λόγο και της ημέρας?
Έτσι καταλήξαμε να τρώμε μπριζόλες και σουβλάκια κάτι που θα μπορούσα να φάω και στο σπίτι μου!!
Είναι απαράδεκτο σου λένε ότι θα έχεις κάποιες συγκεκριμένες υπηρεσίες και τελικά όταν πας να μην υπάρχουν!
Επίσης η τηλεόραση στο δωμάτιο μας δεν δούλευε, και το WIFI έπρεπε να το πληρώσουμε για μας το παρέχουν στα δωμάτια μας αν είναι δυνατόν!!
Επίσης ανεπαρκής χώρος καφετέριας-εστιατορίου για τον κόσμο που έχουν. Περιμέναμε να φύγουν άλλοι πελάτες για να καθίσουμε επιτέλους και να παραγγείλουμε.
Χρειάζεται μια καλή ανακαίνιση για να είναι πιο πρακτικό και άνετο για τον κόσμο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική έγινε: 13 Νοεμβρίου 2015

1) an isaste panw p 1,80 to krevati den sas xwraei. mono mexri to 1.70
2) min tolmisete na fate sto ksenodoxio tin nikta i to mesimeri, ta fagita den trwgonte. xwris ipervoles
3) wifi leei oti iparxi k ine free, alla den enwnete ka8olou, oute pianei sima
4) to nero prepi na perimeneis kanena 10lepto na vrasei g na kameis mpanio
5) oute mia priza den iparxei. mono ekeini tis tileorasis, ara prepi na vgalis tis tileorasis
g na xrisimopiisis otidipote allo
6) spasmeno to para8iro
7) to mpanio itan gemato mavrades megales pou den efefkan me tipote
8) to progevma en etrwetoun alithkia.. eperimena toulaxisto jino na itan kalo
9) min tolmisete na paraggilete krasi na pieite..taxa paraggelis ena potiri, j fernun sou oute mia goulia
10) i fwni tis tileorasis epiene mexri to 10, eni3erw giati
afta. genika an to paroume, eshi mono wreo perivallon j wrea 8ea.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
4  Ευχαριστούμε, jinil j
Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2014

Το προσωπικό ηταν πολυ φιλοξενο και εξυπηρετικό. Το δωματιο που μειναμε ειχε υπεροχη θεα απο το μπαλκόνι και επισης ηταν ανακαινισμένο και πολυ καθαρό. Το πρωινό ηταν αρκετά καλό. Το εστιατόριο έχει πολυ καλό μενού. Θα ξαναέμενα ευχαρίστως στο ξενοδοχείο αυτό!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, Theodora P
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2014

το δωμάτιο ήταν πολύ μεγάλο με μπαλκόνι και θέα . Βρισκεται στην πλατεία του Τροόδους , αψογη συμπεριφορά του προσωπικού . Δεν υπάρχουν πολλοί χώροι για να περάσεις την ώρα σου παρόλα αυτά η καφετέρεια και το σαλόνι είναι αρκετά. Μπορείς να χαλαρώσεις παίζοντας μπιλιάρδο ή απολαμβάνοντας το τοπίο έξω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους