Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2014

το δωμάτιο ήταν πολύ μεγάλο με μπαλκόνι και θέα . Βρισκεται στην πλατεία του Τροόδους , αψογη συμπεριφορά του προσωπικού . Δεν υπάρχουν πολλοί χώροι για να περάσεις την ώρα σου παρόλα αυτά η καφετέρεια και το σαλόνι είναι αρκετά. Μπορείς να χαλαρώσεις παίζοντας μπιλιάρδο ή απολαμβάνοντας το τοπίο έξω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, irene383
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2013

Τέλεια διαμονή, ζεστός χώρος. καλές τιμές στην καφετέρια. τζακι. το δωμάτιο ήταν πολύ μεγάλο με μπαλκόνι και θέα στη χιονισμένη πλατεία. πολύ ευγενικό προσωπικό και ωραίο προγευμα. θα ξαναέμενα εκεί. καλύτερη εποχη του χρόνου τέλη δεκεμβρίου με γενάρη όπου είναι όλα κάτασπρα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: αν επιθυμείτε ησυχία διαλέξτε δωμάτιο με θέα στο βουνό και όχι στην πλατεία. η θέα στο βουνό όμως το βράδυ δεν βλέπεις τίποτα, είναι σκοτεινά. με θέα την πλατεία όμως έχει λίγη φασαρία το πρωί αλλά είναι μαγευτικά και το βράδυ.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2013
1  Ευχαριστούμε, giota86
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2012

Πραγματικά πιστεύω είναι απο τα καλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής. Βρισκεται στην καρδιά του Τροόδους. Όσον αφορά την εξυπηρέτηση και την συμπεριφορά του προσωπικού...αψογη. Το πρώτο βράδυ της διαμονής μας, στο δωμάτιο το νερό για μπάνιο ήταν χλιαρό και είχα τις επιφυλάξεις μου στο να κάνω μπάνιο το μωρό διότι η θερμοκρασία έξω ήταν 20οC . Πήρα τηλέφωνο στην υποδοχή και αφού είπα στην κοπέλα για αυτό μου απάντησε με πολλή κατανόηση ότι θα το διευθετήσει και σε 15 λεπτά το νερό όχι μόνο ήταν ζεστό αλλά εκαιγε! Το δωμάτιο μας δεν ήταν και απο τα καλύτερα όσον αφορά την θέα αλλά ήταν το μόνο που είχε απομείνει μιας και ήταν περίοδος διακοπών και το είχαμε κρατήσει τελευταία στιγμή. Φυσικά η κοπέλα στο τηλεφωνο με πληροφορησε γιαυτό. Παρόλα αυτά ήταν καθαρό και περιποιημένο και το κρεβάτι πολύ άνετο και σε σχέση με την τιμή εξαιρετικό. Λόγω του μωρού ζητήσαμε κρεβατάκι και το διευθέτησαν. Μου έκανε εντύπωση που ήταν κανονικό κρεβατάκι μωρού με άνετο στρωματάκι, μαξιλαράκι, σεντονάκια και ήταν πολύ καθαρό.Φευγοντας η κοπέλα μας συμβούλευσε σε μελλοντική μας επίσκεψη να ζητήσουμε ένα απο τα πίσω δωμάτια τα οποία είναι και πιο άνετα και πιο καινούργια με θέα το δάσος.Το πρωινό ήταν καλό, αποτελείτο απο τα βασικά που παρέχουν ξενοδοχεία της ίδιας κατηγορίας (καφέδες, τυρια, ντομάτα, αγγουράκια, αυγά, μπέικον, πατάτες, μανιταράκια, δημητριακα κλπ). Το μονο που δεν μου άρεσε ήταν μία κρέπα που παραγγειλα στην καφετέρια το απογευμα η οποία ήταν λίγο λάστιχο και οι πατατες για το μωρό διπλοτιγανισμένες...Ομως κάποιο άτομο που αποζητά ένα ξενοδοχείο στο οποίο να κοιμηθεί άνετα, καθαρό περιβάλλον και μετά να εξορμήσει στο βουνό ειναι το καταλληλότερο. Δεν υπάρχουν πολλοί χώροι για να περάσεις την ώρα σου παρόλα αυτά η καφετέρεια και το σαλόνι είναι αρκετά. Μπορείς να χαλαρώσεις παίζοντας μπιλιάρδο ή απολαμβάνοντας το τοπίο έξω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2012
2  Ευχαριστούμε, CharoulaPiskopianou