Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
eDreams
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Μόλις φύγαμε από το ξενοδοχείο...Όλα ήταν για μια ακόμα φορά υπέροχα..Τα δωμάτια είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, πεντακάθαρα και μοντέρνα...Ζεστό νερό συνέχεια, ησυχία στο δωμάτιο...Προσωπικό απίστευτο...Όλοι μα ΟΛΟΙ χαμογελαστοί, ευγενικοί και εξυπηρετικοτατοι!!!!Η παραλία είναι πολύ κοντά δύο λεπτά με τα πόδια αλλά η αλήθεια είναι ότι εμείς τιμήσαμε μόνο την πισίνα...Οι μικρές βγαίνανε μόνο όταν θέλανε να πάνε στο μπαρ να φάνε κανένα παγωτάκι ή την ώρα του φαγητού....Φαγητοοο.... Υπέροχο φαγητό...Πολύ πλούσιο και γευστικό...νομίζω καλύτερο και από πέρσι..Μπορεί να πήρα και 3-4 κιλά....Γενικά ήταν όλα καταπληκτικά και το καταευχαριστηθηκαμε ..Ραντεβού του χρόνου..
Υ.Γ: Είχα μαζί μου την γιαγιά μου 91 χρόνων και επειδή έχει δυσκολία να περπατήσει και της έχω καροτσάκι μπορώ να πω ότι δεν αντιμετωπίσαμε το παραμικρό θέμα....

1  Ευχαριστούμε, chrissanthya
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2021

Συνήθως βαριέμαι να γράφω κριτικές... Αλλά το καλό πρέπει να λέγεται! Υπέροχο ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, τίμιο. Θα ερχόμαστε για πολλά καλοκαίρια ακόμα! Ανταγωνίζεται άνετα πεντάστερα που δίνεις τα διπλά χρήματα για να μείνεις. Μεγάλα καθαρά δωμάτια, υπέροχο φαγητό με πολλές επιλογές και προσωπικό που χαίρεσαι να σε εξυπηρετεί, πάντα ευγενικό και με χαμόγελο, φαίνεται ότι αγαπούν αυτό που κάνουν! Συγχαρητήρια τόσο στο προσωπικό, αλλά και στους ιδιοκτήτες. Σας ευχαριστούμε πολύ, εις το επανιδείν!

1  Ευχαριστούμε, taksidiotisa
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021

Από την πρώτη στιγμή μείναμε ενθουσιασμενοι με την εικόνα του ξενοδοχείου. Ένα πολύ όμορφο και προσεγμένο κτήριο μέσα στο πράσινο που το περιτρυγυριζει. Το δωμάτιο καταπληκτικό άνετο σύγχρονο και κυρίως ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ. Στον χώρο της τραπεζαρίας το ίδιο μοτίβο. Όλα πεντακάθαρα προσεγμένα με τους κανόνες λόγω covid να εφαρμόζονται πλήρως...τα φαγητά απλά καταπληκτικά αφού ήταν τόσο καλομαγειρεμενα όσο και φρέσκα . Οι πρώτες ύλες σίγουρα ήταν προσεγμένες που σε συνδυασμό με τον απίστευτο μάγειρα είχαν αυτό το αποτέλεσμα. Οι ποσότητες και η ποικιλία πλήρως ικανοποιητικες αφού ποτε δεν έλειψε κάτι ενώ δεν ξέραμε τι να πρωτοφαμε. Και τέλος αυτό το ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ προσωπικό που συνεχώς με καλοσύνη και ευγένεια φρόντιζε να ικανοποιεί κάθε μας επιθυμία κάνοντας την διαμονή μας όσο το δυνατόν καλύτερη. Σας ευχαριστούμε που κάνατε τις λίγες μέρες διακοπών που είχαμε, τις καλύτερες μέρες του χρόνου. Σίγουρα θα έρθω ξανά εδω .

1  Ευχαριστούμε, 358thanasist
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021

Πολύ καλό ξενοδοχείο κατάλληλο για οικογένειες. Άνετα, καθαρά δωμάτια. Καθαρή πισίνα με ναυαγοσώστη. Τηρούνται όλα τα μέτρα για Covid. Νόστιμο φαγητό με μεγάλη ποικιλία( all inclusive).Μέτρια τα αναψυκτικά. Ευγενικό προσωπικό(στην πλειοψηφία τους νέα παιδιά).Η θάλασσα απέχει 80 μέτρα. Γενικά ήσυχο μέρος για ευχάριστες οικογενειακές διακοπές. Θα το ξαναεπισκεφθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, vanzel
Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2021

Πολυ όμορφο ξενοδοχείο, με ωραία πισίνα. Τηρούνται όλοι οι κανόνες της πισινας με ναυαγοσώστη. Επίσης τηρούνται όλοι οι κανόνες για τον convid 19. Η κουζίνα είναι σε εξαιρετικό επίπεδο με ποιοτητα στα υλικά και σωστό μαγειρεμα. Τα δωμάτια είναι ευρυχωρα και ανακαινισμένα. Εξαιρετικές διακοπές για τετραμελής οικογένεια. Θα παμε και φέτος για τρίτη χρονια στην σειρά... Αξίζει να το επισκεφθείτε!!!

1  Ευχαριστούμε, Karathanos K