Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020

Ενα υπεροχο ξενοδοχειο, με ευγενικους ανθρωπους σε ολα τα ποστα!! Πολυ, πολυ καλο φαγητο με εναλλαγες φαγητων!! Η θαλασσα πολυ κοντα 70 μετρα, οχι οτι καλυτερο αλλα ζεστη, δεν σε παγωνει και καθεσαι με τις ωρες. Να εχετε μαζι σας ομπρελα και καρεκλες για να μην αναγκαστητε να πληρωνετε 3,50 τον φρεντο και περιμενετε ποτε θα αδειασει ξαπλωστρα. Η πισινα εχει ναυαγωσωστη και καθαριζετε καθημερινα, θα μπορουσε να ηταν λιγο μεγαλυτερη!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, emmanouil t
Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό τα Χριστούγεννα.Όλα το μενού εξαιρετικό και μεγάλη ποικιλία.Πολύ καθαρά δωμάτια.Όλα ήταν τελεία!Πολύ ευγενικό προσωπικό,ήρεμη περιοχή με θέα τον Όλυμπο.θα το προτιμήσουμε ξανά για το καλοκαίρι!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Q6505FBmariak
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2019

Μείναμε δύο βράδια με έναν πεζοπορικό σύλλογο που είχε την εξαιρετική ιδέα να κλείσει εδώ. Τα δωμάτια ευρύχωρα, μοντέρνα, πεντακάθαρα, με σωστό φωτισμό κι ένα απίστευτα άνετο κρεβάτι-στρωμα. Τα μπάνια καθαρά, με ζεστό νερό συνέχεια. Ίσως λείπουν προϊόντα ατομικής περιποίησης και θήκη για την οδοντόβουρτσα. Ηχομονωτικα κουφώματα, μπαλκόνι με απλώστρα. Η θάλασσα πολύ κοντά κι η παραλία αμμουδερη. Οι κοινόχρηστοι χώροι καθαροί και όμορφα διακοσμημένοι.
Το προσωπικό χαμογελαστό, πρόθυμο. Ζητήσαμε μισό κιλό κρασί με μεζέ για δύο και μας έφεραν τέσσερα πιάτα με τηγανητές πατάτες, αγγουροντοματα, αυγά, ρώσικη σαλάτα και τζατζίκι, ελιές και ψωμί, όλα αυτά 11 ευρώ το άτομο με το κρασί. Θα επανέλθω ξανά σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, paraspondia
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου και περάσαμε καταπληκτικά. Το δωμάτιο μας είχε την καλύτερη θέα στο βουνό των θεών, ενώ ήταν και εξοπλισμένο με όλες τις ανέσεις. Το φαγητό ήταν τέλειο, ιδιαίτερα το πρωινό ήταν πολύ χορταστικό. Η γενικότερη ατμόσφαιρα ήταν πολύ φιλική και πολλά συγχαρητήρια για το προσωπικό σας. Όχι μόνο τα δωμάτια μας ήταν πάντα καθαρά αλλά και συναντούσαμε πάντα φιλικά πρόσωπα με ευγένεια και χαμόγελο. Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, dianjj28
Ο/η San P, Front Office Manager του San Panteleimon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητη dianjj28,

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε το φαγητό μας τέλειο, αψογη την καθαριότητα και το προσωπικό μας φιλικό με ευγένεια και χαμόλεγο! Προτεραιότητα μας είναι η ευχάρηστη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Σας ευχαριστούμε για ακόμα μια φορά και σας ευχόμαστε ότι καλύτερο!
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε :-)

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2019

Από πού να αρχίσω;
Επέλεξα μετά από πολύ ψάξιμο το συγκεκριμένο hotel..
Τρομερά δωμάτια, ευρύχωρα κ καθαρά!
Επιλέξαμε το all inclusive κ πάθαμε σόκ με την ποιότητα κ τις επιλογές που είχαμε σε κάθε γεύμα (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό).
Φανταστικά κοκτέιλ στο pool bar του hotel!!
Κ το βασικότερο κ σημαντικότερο έμεινε για το τέλος, εξυπηρέτηση κ σέρβις εκτοξεύει την ήδη καταπληκτική εικόνα του ξενοδοχείου, όλοι ευγενικοί, χαμογελαστοι και επαγγελματίες!!
Μπράβο στην διεύθυνση, τέτοια κριτήρια ανεβάζουν το επίπεδο της χώρας μας, μιας κ η περιοχή είναι τουριστική!!
Ανεπιφύλακτα για οικογένειες και το tip είναι η επιλογή του all inclusive!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 848xristosd