Travelocity
Expedia.com89 $
FindHotel
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2018

Ολα εξαιρετικά.

Η ΜΕΖΟΝΈΤΑ είχε τα πάντα , ολα ποιοτικά και ολοκαινουρια, πληρως καθαρή και περιποιημενη , μοντερνα διακοσμημένη
. εξαιρετικο wifi,
complimentary drinks, (νερό , κρασι, ) , πληρως εξοπλισμένη κουζινα και ψυγειο.
Καθαριότητα λεπτομερής και καθημερινή.
Σημαντική λεπτομέρεια : Μπανιέρα- υδρομασάζ και προϊόντα περιποίησης mastic spa
Εξαιρετικά ήρεμο περιβάλλον, πάνω στη θάλασσα και την παραλία.πέντε λεπτά από το κέντρο της Χίου.
Ασφαλές και σίγουρο παρκιγκ
Ευχαριστη έκπληξη , η οικογένεια που έχει το ξενοδοχείο , όλοι απολύτως επαγγελματικοί και οργανωμένοι, φιλικόι και ευγενεστατοι
σημειωτέον ότι ενω το check out είναι μεχρι τις 12.00 , μείναμε έως τις 14.30 επειδη η πτήση μας εφευγε αργότερα.
θα επανέλθουμε ελπίζω σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018