“Απαράδεκτοι!!”
Κριτική για: Στάνη του Χρήστου

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το χώρο ανήμερα των Χριστουγέννων γνωρίζοντας πως η εξυπηρέτηση θα είναι δύσκολη λόγω του φόρτου εργασίας της ημέρας. Παραγγείλαμε κανονικά, μας έφεραν τις πατάτες και τα ορεκτικά και στο μεσοδιάστημα κόσμος συνέχιζε να μπαίνει στο μαγαζί. Αυτό που μας έκανε άσχημη εντύπωση ήταν το γεγονός πως μια ώρα (60 λεπτά) αργότερα τα κρέατα δεν είχαν έρθει ακόμα ενώ παρέες που είχαν καταφθάσει ΜΕΤΑ από εμάς σερβιρίζονταν κανονικά. Όταν ζητήσαμε εξηγήσεις από τον υπεύθυνο ρωτώντας γιατί όσοι έρχονται ΜΕΤΑ από εμάς ενώ εμείς παραγγείλαμε ΠΡΙΝ από αυτούς, η απάντηση ήταν "τί να σας πω, δεν ξέρω". Κατανοώ και πάλι την φόρτιση λόγω ημέρας και προσπαθώ να καταλαβω τους εργαζόμενους παρόλαυτα είναι ντροπή να αγνοούν τον πελάτη και να μη μπορούν να απαντήσουν σε κάτι τόσο απλο. Μόνο και μόνο για αυτό κάνω την κριτική και θεωρώ πως μέρες με μεγάλη αιχμή πρέπει να μένουμε μακριά. Εμείς δεν θα το ξαναπροτιμήσουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, P1890CR_

Η κριτική γράφτηκε 28 Μαΐου 2020

Παραδοσιακή ταβέρνα με καλοψημένα κρέατα όλων των ειδών, αρνι σούβλα, μπριζόλες μοσχαρίσιες, χοιρινές,κοτόπουλο παϊδάκια απίθανα, σαλάτες φρεσκοκομμένες, τηγανιτά κολοκυθάκια τραγανά, ότι και να πω είναι λίγο, όσο για το προσωπικό και τους ιδιοκτήτες ευγενείς, πολύ πολύ εξυπηρετικοί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, juliafromgreece
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό μεγάλη ποικιλία πολύ ωραίο κόκκινο κρασί. Εξυπηρετικό προσωπικό . Το μόνο αρνητικό όπως και πολλά άλλα μαγαζιά πρέπει να ζητήσεις την απόδειξη του λογαριασμού σου .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Happytraveler-2105
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2020

Μας άρεσε, θα ξαναπάμε. Φάγαμε τέλειο παϊδάκι και μελιτζάνα τηγανιτή με τζατζίκι, νόστιμη τεράστια δροσερή σαλάτα. Όμορφο τζάκι και ρετρό διακόσμηση. Οι μερίδες είναι πολύ γενναιόδωρες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, erofilip2015
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Έχουμε πάει πολλες φορες! Το προτιμάμε όταν είμαστε μεγάλη παρέα! Υπέροχο φαγητό!! Τεραστιες μερίδες!! Η εξυπηρέτηση εξαιρετική!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stavroulat545

Στάνη του Χρήστου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βάρη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Στάνη του Χρήστου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!