“Value for money”
Κριτική για: Τσιρόπουλος

Τσιρόπουλος

Άψογο service, πολύ καλό φαγητό, λογικές τιμές. Θα το επισκεφθούμε σύντομα και φυσικά θα το συζητήσουμε και σε άλλους που πιθανόν δεν το γνωρίζουν. Μπράβο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, G2477ONchrisa

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2021

Το πάτωμα μου δημιούργησε κακή εντύπωση Πως καθαρίζουν τα κενά ανάμεσα στα ξύλα; Η πίτσα κακή το τυρί απαράδεκτο και η ζύμη μυριζε μαγιά Τα θαλασσινά σαν να ήταν βρασμένα ώρες οι γαρίδες σαν λάστιχο Το κορυφαίο όμως ήταν η σερβιτόρα Όταν ρωτήθηκε γιατί οι πατάτες σερβίρονται σε μικρό παιδικό πιάτο μονο που δεν μας έδειρε Το σημείο κοντά σε σινεμά και στη παραλία είναι καλό Εμείς που μένουμε κοντά ειλικρινώς δυσαρεστήθηκαμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, _B5887KR
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2021

Σταθερή αξία!!! Η ίδια καλή κουζίνα, δεν έχουμε απογοητευτεί ΠΟΤΕ!!! Μεγάλες μερίδες, must η pizza του (καλύτερη απο πολλά ιταλικά.. χωρίς αυτό να είναι υπερβολή) η δε focaccia του εξαιρετική!! Pasta άψογη (απο carbonara μέχρι γαριδομακαρονάδα ) και τα νοστιμότερα μπιφτέκια μοσχαρίσια που έχω φάει!!
Ευγενέστατο το προσωπικό,πολύ καλή σχέση τιμών και πολύ όμορφο περιβάλλον ιδίως στον εξωτερικό χώρο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
3  Ευχαριστούμε, OLIVIAMICK
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2020

Υπέροχες θαλασσινές γεύσεις κ ιταλικες ανάλογα τα γούστα.. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη κ το περιβάλλον ζεστό κ οικείο.. Μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις..

Ευχαριστούμε, GRX14
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάμε χρόνια στο μαγαζί, από τότε που ήταν στο Κόρμπι, και έχουμε δοκιμάσει τα πάντα! Εξαιρετικές μακαρονάδες, φρέσκα θαλασσινά, πολύ καλές πίτσες και κρέατα! Για μας είναι στέκι πλέον!!
Από τα καλύτερα μαγαζιά της περιοχης! Μπράβο παιδιά! Συνεχίστε έτσι!

1  Ευχαριστούμε, Kagiw

Τσιρόπουλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βάρη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Τσιρόπουλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!